Verslas ir ekonomika 17 05 2018 186 peržiūros

Mokinių popamokinėms veikloms organizuoti - 150 tūkst. eurų

Įvairioms mokinių popamokinėms veikloms organizuoti Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) šiemet skiria 150 tūkst. eurų. Lėšos bus paskirstytos konkurso būdu. 

Didžiausia vienam projektui skiriama suma - iki 10 tūkst. eurų. 

ŠMM pranešime rašoma, kad laukiami projektai, kurie populiarintų fizinį vaikų aktyvumą, stiprintų jų sveikatą, ugdytų kūrybiškumą ir pilietiškumą, skatintų mokinius savanoriauti, įsitraukti į vietos bendruomenių veiklą, tyrinėti, lavintų gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityse. 

Konkurse siūlomi mokinių užsiėmimai turėtų baigtis iki gruodžio 10 d. Vieno projekto trukmė - ne trumpesnė negu 3 mėnesiai. Mokiniams siūlomi užsiėmimai turėtų būti kūrybiški ir jiems patrauklūs, tai negali būti vien teorinio pobūdžio seminarai, sporto ar kultūriniai renginiai. 

Norintieji dalyvauti konkurse elektronines paraiškos ir dokumentų versijas iki birželio 15 d. (imtinai) turi siųsti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrui paštu konkursas@lmnsc.lt su nuoroda „Konkursui“. 

Pernai ministerija tokiems mokinių veiklos projektams taip pat paskirstė 150 tūkst. eurų, buvo finansuoti 35 projektai, kurių veiklose dalyvavo beveik 13 tūkst. mokinių. 

Dalyvauti konkurse gali neformaliojo vaikų švietimo ar kitos įstaigos, asociacijos - visi, kas turi teisę užsiimti neformaliojo vaikų švietimo veikla.

Verslas ir ekonomika kitos naujienos šiame skyriuje

11 05 2018

V. Šapoka: į Lietuvą kviesime 500 fintech įmonių

„Metų šeima 2018“ išrinkti visaginiečiai

Šeštadienį Vilniuje, šventėje „Mes už šeimą!“ paskelbta „Metų šeima 2018“. Tai1 berniuką ir 3 mergaites auginantys Drus iš Visagino.

-°С -%