Visagine 16 05 2018 516 peržiūros

Unikalus namas ant ratų apsilankys Visagine

Gegužės 17 d. 11.00  val. prie Visagino savivaldybės (Parko g, 14) atvyks iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukurtas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus namas, kuris sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“, lankysis 60-tyje Lietuvos savivaldybių. Turo metu gyventojai bus šviečiami apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą.

Renginių metu miestų gyventojai ir svečiai turės galimybę pamatyti ne tik mobilų namą ant ratų, bet ir pasisemti naujų idėjų, kaip kūrybingai iš turimų nereikalingų rakandų, susikurti naują, įdomų namų interjerą.

Taip pat bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, interaktyvūs žaidimai. Savo žinias aplinkosaugos srityje bus galima pasitikrinti viktorinoje, dalyvauti diskusijose, pamatyti įdomią instaliaciją, sužinoti, kaip žinomi žmonės savo kasdienybėje laikosi darnaus gyvenimo principų.

Renginių lankytojų taip pat laukia išskirtiniai projekto prizai bei įdomūs pokalbiai su projekto „Darnūs namai“ keliaujančia komanda ir savivaldos specialistais. Socialinių akcijų metu bus kalbama apie atsakingą vartojimą atliekų prevencijos ir tvarkymo srityje, atkreipiamas visuomenės dėmesys į žiedinę ekonomiką, klimato kaitą ir kitus svarbius faktoriusю

Šio darnaus namo ant ratų kelionės po Lietuvą organizuojamos Aplinkos ministerijos iniciatyva. Ministerija siekdama skleisti atsakingo vartojimo idėjas, įgyvendina projektą „Darnūs namai“, kuriame paprastais gyvenimiškais pavyzdžiais parodo, kaip kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sukauptas senienas paversti naujais, vertingais daiktais.

Viso projekto „Darnūs namai“ laikotarpiu numatyta net 120 socialinių akcijų visoje Lietuvoje. Unikalios ekspozicijos ir socialinių akcijų turas vyks iki liepos mėn. pabaigos.

Lietuvos gyventojams aktuali informacija apie aplinkosauginį projektą „Darnūs namai“ ir darnaus namo ant ratų kelionės po Lietuvą tvarkaraštis – socialiniame tinkle https://www.facebook.com/projektas.darnus.namai/.

Projektas vykdomas Aplinkos ministerijos iniciatyva ir finansuojamas ES paramos lėšomis.

Kviečiame prisijungti ir sekti naujienas https://www.facebook.com/projektas.darnus.namai/

Daugiau informacijos:

Projekto „Darnūs namai“ organizatoriai
Rūta Undro
ruta@voxvera.lt
8 671 98 902

Visagino savivaldybės informacija

Visagine kitos naujienos šiame skyriuje

16 05 2018

Siūloma "Intersurgical" gamyklai suteikti regioninės svarbos projekto statusą

16 05 2018

Gatvės muzikos diena. Kviečiame registruotis

14 05 2018

Policija informuoja

10 05 2018

Visagino civilinės metrikacijos skyriaus balandžio mėnesio naujienos

10 05 2018

Atestuoti VĮ IAE vadovaujantieji darbuotojai

06 05 2018

Motinos dienos sveikinimas

04 05 2018

Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko sveikinimas Šv. Florijono dienos proga (Video)

27 04 2018

Balandžio 27d. - Medicinos darbuotojų diena

„Metų šeima 2018“ išrinkti visaginiečiai

Šeštadienį Vilniuje, šventėje „Mes už šeimą!“ paskelbta „Metų šeima 2018“. Tai1 berniuką ir 3 mergaites auginantys Drus iš Visagino.

-°С -%