Įvyko susitikimas įrangos išmontavimo darbų rinkos analizės atlikimo apimtyje
Energetika 26 02 2020 281 peržiūros

Įvyko susitikimas įrangos išmontavimo darbų rinkos analizės atlikimo apimtyje

Siekiant užtikrinti savalaikį А1 ir А2 blokų įrangos išmontavimo darbų vykdymą, sumažinti IAE personalo kolektyvines ir individualias apšvitos dozes, VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) atlieka įrangos išmontavimo ir dezaktyvavimo darbų vykdymo paslaugų teikimo rinkos galimybių vertinimą ir analizę.  

Jos apimtyje š. m. vasario 20 d. IAE įvyko susitikimas su bendrovės „Westinghouse“ atstovais А1 ir А2 blokų būgnų separatorių (BS) išmontavimo klausimais. „Westinghouse“ specialistai supažindino su įrangos išmontavimo ir dezaktyvavimo technologijomis ir pasidalijo turima patirtimi, aptarė įvairių BS išmontavimo variantų taikymą ir „Westinghouse“ patirties panaudojimo galimybes šiame projekte.

Susitikimo metu IAE atstovai pristatė bendrąją eksploatavimo nutraukimo projektų vykdymo pažangą, supažindino su projekto tikslais, bendra informacija ir įrangos aprašymu, pagrindiniais sunkumais ir apribojimais, susijusiais su šių darbų vykdymu.

Siekdama užtikrinti sėkmingą А1 ir А2 blokų įrangos ir būgnų separatorių išmontavimo ir dezaktyvavimo darbų vykdymą, IAE ir ateityje planuoja bendradarbiauti su išorės tiekėjais ir informuoti juos apie darbus.

Tokio pobūdžio susitikimai ir pasikeitimas patirtimi tarp IAE ir „Westinghouse“ specialistų taps gerąja praktika, siekiant ateityje dalintis įgytomis žiniomis įgyvendinant išmontavimo projektus.

Teikiame ekskavatoriaus, buldozerio, negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas.
Atliekame visus žemės formavimo darbus, kasame, stumdome, nešiojame statybinę, žemės ūkio ar kitą negabaritinę techniką.

Выполняем работы на экскаваторе и бульдозере, оказываем услуги по перевозке негабаритных грузов. 
Выполняем все работы по формированию земли, копаем, толкаем, перевозим строительную, сельскохозяйственную или другую негабаритную технику.
8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

Informaciją, pateiktą susitikimo metu, galima rasti išoriniame IAE tinklapyje pagal šias nuorodas:

  1. Ignalinos AE strategija įgyvendinant pagrindinius išmontavimo ir dezaktyvacijos projektus (J. Šapoval)
  2. Būgnų separatorių išmontavimas (I. Izmodenov)
  3. BS ir įrangos 3D modelis pat. 506/1,2 (N. Bondarenko)

www.iae.lt

UAB „Visagino  energija“  informacija
UAB „Visagino energija“ informacija

UAB „Visagino  energija“ skelbia viešą patalpų  nuomos konkursą išnuomoti

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта