Šiauliuose ieškomi kačiukams akis išbadę sadistai
Įvykiai ir kriminalas 07 08 2013 858 peržiūros

Šiauliuose ieškomi kačiukams akis išbadę sadistai

Nežmoniškas elgesys su gyvūnais užfiksuotas Šiauliuose. Rasos g. daugiabučio kieme rasti žiauriai nukankinti maži kačiukai.:::Gyvūnėliams išdurtos akys. Nelaimėlius ėmėsi gelbėti gyventojai, tačiau du kačiukai nustipo. LNK informacinė laida „Labas vakaras, Lietuva“ praneša, kad Šiaulių policija pradėjo tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Manoma, kad kačiukus nuskriaudė paaugliai. Kaip įtariama, nepilnamečiai sugavo penkis netoli prekybos centro besiglaudžiančios katės mažylius, o tada aštriu daiktu išbadė jiems akis. Vienas kačiukas nuo patirtų sužalojimų nustipo iš karo, kitą - sveikiausią - pasiėmė globoti daugiabučio gyventojai.

Gyventojai nuskriaustus kačiukus nuvežė pas veterinarus, iš likusių trijų nustipo dar vienas. Du likusieji pateko į gyvūnų globos namus. Gyventojai nuskriaustus kačiukus nuvežė pas veterinarus, iš likusių trijų nustipo dar vienas. Du likusieji pateko į gyvūnų globos namus.

delfi.lt

Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą
Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą

Socialdemokratai ragina į problemą žvelgti plačiau

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта