Šiuolaikinėmis technologijomis naudokimės ATSAKINGAI
Visagine 11 11 2021 433 peržiūros

Šiuolaikinėmis technologijomis naudokimės ATSAKINGAI

Pastaruoju metu Visagino gyventojai susiduria su sukčiavimo atvejais, kuomet į įvairias naudojamas programėles gauna žinutes – prašymus aktyvuoti gautą nuorodą.

Pavyzdžiui – skelbimų portale ,,skelbiu.lt“, Jūs norite parduoti prekę. Įdedate skelbimą, o paskui gaunate laišką iš sukčių, apsimetusių pirkėjais, su prašymu aktyvuoti nuorodą, nes, atseit, tokiu būdu Jūs patvirtinate, kad tikrai parduodate prekę. Paspaudus ir aktyvavus nuorodą, nuo Jūsų sąskaitos yra nuskaičiuojami pinigai.

Primygtinai prašome, neatidarykite jokių laiškų, gautų iš nepažįstamų asmenų, neaktyvuokite jokių nuorodų.

Taip pat visada būkite budrūs, prieš atlikdami bet kokį veiksmą elektroninėje erdvėje – kritiškai pamąstykite, įvertinkite visus galimus pavojus.

Nevenkite kreiptis ir konsultuotis su banko atstovais, kurie rekomenduos saugiausius ir patikimiausius būdus, leidžiančius atlikti įvairius pervedimus, apmokėjimus. Įdėmiai skaitykite visas su banku sudarytas sutartis, kurios suteikia Jums teisę naudotis kuo įvairesniu spektru elektroninių paslaugų. 

Аренда автомобилей от 1 суток. Честный прокат авто.
Автомат/Механика.
Аренда авто без залога, лимита и ограничений.
Простое и быстрое оформление.
Tel.+370-633-88700, autovsgnuoma@gmail.com

Подробнее

Saugokite savo turtą.

Visagino policijos komisariato informacija

Informuoja UAB „Visagino būstas“
Informuoja UAB „Visagino būstas“

Ieškomas buto, esančio Statybinikų g. 2, savininkas (arba butą prižiūrintis asmuo).

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта