Šiuolaikinio šokio užsiėmimai su „Auksinio scenos kryžiaus“ laureate
Visagine 28 10 2021 270 peržiūros

Šiuolaikinio šokio užsiėmimai su „Auksinio scenos kryžiaus“ laureate

Lapkričio 5-7 d. Visagine reziduos šiuolaikinio šokio šokėjas, choreografas ir pedagogas Marius Pinigis. 

Prestižinio „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimą pelnęs ir geriausiu 2020 m. šokėju pripažintas, M. Pinigis Visagino senjorams, jaunimui ir suaugusiesiems ves šiuolaikinio šokio užsiėmimus. Senjorų grupė jau pilna, tačiau praktikuoti saviraišką per judesį vis dar kviečiame jaunimą ir suaugusiuosius. Registracijos forma čia: https://forms.gle/tkgkig26rfwWFCKA6

Užsiėmimai vyks lapkričio 6 d. 14-16 val. ir lapkričio 7 d. 14-16 val. Visagino kultūros centro choreografijos salėje, Vilties g. 5. Rezidencijos rezultatai bus pristatyti lapkričio 7 d. 16 val.

Marius Pinigis Visagine vieši ne pirmą kartą. Šią vasarą jis kartu su trupe „Nuepiko“ Visagino publikai pristatė spektaklį „Perdegimas“ bei dalijosi mintimis apie šiuolaikinio šokio svarbą Visagino kultūros centro organizuotoje „Pokalbių svetainėje“. Šįkart Marius Pinigis sugrįžta betarpiškam darbui su Visagino bendruomene. Eksperimentams atviras šokėjas interviu Dovilei Zavedskaitei prisipažino, kad  „šiuolaikinis šokis - priminimas, kad gyvename savo kūne“, todėl šokis - tai efektyvus būdas atrasti save.

Trumpalaikė kūrybinė Mariaus Pinigio rezidencija - tai šiuolaikinio šokio sklaidos Visagine pradžia. Tikimės greitu metu nudžiuginti gyventojus nauja šiuolaikinio šokio studija jaunimui ir suaugusiesiems Visagino kultūros centre.

Vyresni nei 16 m. asmenys privalo turėti Galimybių pasą.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Visagino kultūros centro informacija

Visaginas gali daugiau!
Visaginas gali daugiau!

Didžiuojuosi, kad mano komanda patikėjo mano galimybėmis ir iškėlė mano kandidatūrą į Visagino savivaldybės mero postą

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта