Švęskime Valstybės dieną kartu!
Kultūros ir sporto renginiai 29 06 2020 252 peržiūros

Švęskime Valstybės dieną kartu!

Šiais metais „Tautiškos giesmės" giedojimas yra kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs, vieningi ir nesavanaudiškai užjausti net ir tolimą kitą, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame Žmogus, vienos Žmonijos dalis.


Šiais išskirtiniais metais, įvairiuose pasaulio kraštuose gyvenantys lietuviai giedos ne vien švęsdami savo valstybę, tačiau švęsdami ir pasaulio žmonių bendrystę. Lietuviai – atviri ir galės pakviesti visus draugus, kolegas ir kaimynus, bendruomenes užsienio šalyse prisijungti ir giedoti savo valstybių himnus drauge, tokiu būdu atveriant mūsų nacionalinės tradicijos ribas ir skatinant bendrystę be sienų. Vienybės tiltais šiais metais tampa valstybių himnai, o vieninga himnų pynė galėtų tapti simboliniu Himnu Žmonijai.

Atsižvelgiant į karantino sąlygas ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, bei atliepiant šių metų „Tautiškos giesmės aplink pasaulį" žinutę („... vienybės tiltai globaliame pasaulyje...") pakvieskime visus Lietuvos himną giedoti į atviras erdves, kur galima laikytis saugaus atstumo ir tuo pačių jausti bendrystę bei būti drauge.

Liepos 6 d. giedokime „Tautišką giesmę“ saugiu vėliavos atstumu!

Liepos 6 d. laukiame visus Visagino kultūros centro kiemelyje (Vilties g. 5):

 • 19.30 val. Tautinių aksesuarų kūrybinės dirbtuvės
 • 20.00 val. Šventinė programa „BŪK PASVEIKINTA, LIETUVA!”:
  Šokių kolektyvas „Rodničiok“
  Solistų kolektyvas „Ave“
  Vokalinis ansamblis „Cordis“
  Folkloro kolektyvas „Krusnė“
  Pakruojo kultūros centro šokių kolektyvas „Reketys“
 • 21.00 val. Visuotinė akcija TAUTIŠKA GIESMĖ. Giedokime savo šalies himną visi drauge!


*Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.
**Dalyviai privalo laikytis SAM rekomendacijų dėl COVID-19 plitimo grėsmės.

Ремонт компьютеров - телефонов - планшетов - Установка программ - Заправка картриджей - Сервисный центр - Магазин У ДМИТРИЯ

Visaginas, Veteranų g. 2, ТЦ "Domino"
Тел. 8 647 60122

Подробнее

Visagino savivaldybės administracijos informacija

Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos
Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos

 Jose kartu su įvairių teisėsaugos institucijų pareigūnais bei jų augintiniais jėgas išmėgino ir civiliai su savo keturkojais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта