Šventė vidury žiemos. Statybininkų klubo vakaras ir paroda „Mano mėgstamas hobis“
Visagine 12 02 2019 399 peržiūros

Šventė vidury žiemos. Statybininkų klubo vakaras ir paroda „Mano mėgstamas hobis“

Vasario 1 d. Tautinių kultūrų ir bendruomenių namuose (Vilties g. 1) vyko vienas tradicinių Visagino veteranų- statybininkų vakarų, norint pasveikinti švenčiančius savo jubiliejus, atšvęsti bendraminčių gimtadienius, pažiūrėti pasirodymus, sudainuoti su choru, grojant akordeonui, ir žinoma, pabendrauti.


Šį kartą Visagino statybininkų klubas paruošė žiemos šventę. Programoje - sveikinimai tiems, kurie gimė šiuo metų laiku; puikus Nijolės Kliučinskienės šokis „Žiema, žiema ...“,Visagino kultūros centro liaudies dainų ansamblio „Rodnik“ pasirodymas; žaidimai, mįslės, poezijos skaitymas; choro „Neramios širdys“ dainos pagal Michailo Padobos akordeono skambesį. Pašėlęs N. Kliučinskienės Šokio teatro šokis, kuris puikiai perteikė žiemos akimirkų džiaugsmą, - toks buvo šis nuostabus vakaras.Pažymėtinas puikus organizacinis, pagrindinės renginio organizatorės, statybininkų klubo pirmininko Machmudo Mirzebekovo pavaduotojos, Liudmilos Denisovos talentas.

Po to, kai Vladimiras Ivanovičius Denisovas (nuotraukoje - trečiasis iš kairės) paliko savo klubo pirmininko pareigas (jis išliko jo garbės pirmininku), jo žmona Liudmila Vasiljevna nuolatos užimta šios viešosios organizacijos reikalais.

„Štai jūs giriate Liudmilą, ir jūs žinote, kad turiu ir pusryčius ruošti, ir atlikti kitus namų ruošos darbus, nes ji visas dienas praleidžia klube“,- juokaudamas skundžiasi V. Denisovas, kuris artėjant jo 90 gimtadieniui sako: “Koks aš laimingas, kad sutikau Liudmilą!“.

Žinoma, vienam žmogui sunku surengti didelį šventinį renginį, tačiau L. Denisova turi daug padėjėjų - Galiną Charbediją,Tamarą Kolesničenko (nuotraukoje - antroji iš kairės), Lidiją Zarečnają, Liudmilą Zoriną ir daugelį kitų, ko “senatvė namuose tikrai neaptiks”. O Tautinių kultūrų ir bendruomenių namuose, kur jos praleidžia beveik visą laiką, pasimiršta jų amžius ir ligos.Apie visas negandas pamiršo ir tie, kas atėjo į šį vakarą, nes kiekvienas buvo ne tik žiūrovu, bet ir šios gražios šventės dalyviu.

 

Taip pat vakaro svečiai galėjo grožėtis Statybininkų klubo narių kūryba. O nuo sausio 30 d. iki vasario 23 d. Tautinių kultūrų ir bendruomenių namuose (Vilties g. 1) vyksta paroda “Mano mėgstamas hobis”.Ateikite pažiūrėti mūsų senjorų kūrybos, ir visai gali būti, kad jums irgi užsinorės kurti ir organizuoti mielas širdžiai šventes.

Ina Negoda

Vertė Lina Latyševa

news.tts.lt

Nuoširdus ačiū viesiems!
Nuoširdus ačiū viesiems!

Ypatingai norime padėkoti Jums, visaginiečiai – Jūsų aktyvus dalyvavimas šventėje, šypsenos, geros emocijos ir atsiliepimai yra geriausias atlygis už įdėtą darbą

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта