Šventų Kalėdų proga komandos vardu linkiu tikėjimo, meilės ir vilties
Sveikinimai 24 12 2021 360 peržiūros

Šventų Kalėdų proga komandos vardu linkiu tikėjimo, meilės ir vilties

Mieli draugai, brangūs visaginiečiai!

Šventų Kalėdų proga komandos vardu linkiu tikėjimo, meilės ir vilties. Tikėjimo tuo, kad visi sunkumai ir nesusipratimai liks praeityje su išeinančiais metais, o ateityje lauks tik šviesios ir gražios akimirkos.
Jėzaus Kristaus gimimo šventė turi ypatingą reikšmę kiekvieno krikščionio gyvenime. Naktį iš gruodžio 24 į 25 d. ją švenčia kai kurių šalių katalikai ir stačiatikiai. Tačiau šio įvykio prasmė yra daug reikšmingesnė ir kviečia kiekvieną žmogų tikėti teisingumu ir gėriu. Kiekvieną dieną kiekvienas iš mūsų turi rinktis – ar judėsime į priekį, ar sustosime, ir tai parodys tik ateinanti nauja diena. Tik tikėjimas ir palaikymo jausmas padės nesuklysti. Šv. Kalėdos yra gilią prasmę turinti šventė, diena, kai verta sustoti ir pagalvoti ar einame teisingu keliu, laikas, kai reikia apmąstyti savo gyvenimą, palikti visas nuoskaudas ir nusivylimus praeityje, o naujus ateinančius metus pasitikti naujai atgimus.
Kūčių vakaras ir šv. Kalėdos vėl suburia ir suvienija šeimas, sukviečia prie bendro stalo visus tuos, ką labiausiai mylime.
Linkiu šį Kūčių vakarą praleisti šiltoje ir jaukioje namų aplinkoje, šalia savo artimųjų.

Tegul ramybė, laimė ir geri norai lydi ne tik per Kalėdų šventę, bet ir visus ateinančius metus!

Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai
Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai

Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Estijos kariuomenės vadu generolu leitenantu Martinu Heremu

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта