Šventinė padėkos popietė „Vaikų bibliotekėlė“
Kultūros ir sporto renginiai 16 12 2019 231 peržiūros

Šventinė padėkos popietė „Vaikų bibliotekėlė“

Vaikų sektoriaus paslaugų kūrėjus ir vartotojus kviečiame į šventinę padėkos popietę „Vaikų bibliotekėlė“, kuri vyks Visagino viešojoje bibliotekoje (Taikos pr. 52) gruodžio 17 d. 15 val.

Popietės metu padėkosime visiems, kurie savanoriškai prisidėjo įgyvendinant projektą „Sumaniosios gervės sala – Visagino vaikams, jaunimui ir jų draugams“, išklausysime su kokiais sunkumais jie susidūrė įgyvendindami kūrybines užduotis. Apdovanosime aktyviausius bibliotekos pagalbininkus – vaikus, tėvelius, mokytojus, pademonstruosime jiems naują edukacinę programą apie gervę. Mokyklų bibliotekininkėms ir vaikų darželių atstovams įteiksime labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ dovanojamus „Vaikų bibliotekėlės“ knygų komplektus.


Visagino savivaldybės administracijos informacija

Pandemijos metu mokykloms padės universitetai ir Vilniaus kolegija
Pandemijos metu mokykloms padės universitetai ir Vilniaus kolegija

Aukštųjų mokyklų, rengiančių būsimus pedagogus, studentai pasirengę savanoriškai padėti mokytojams mokyklose ar organizuojant nuotolinį mokymą, į talką mokytojams taip pat ateina dėstytojai, siūlydami savo konsultacijas

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта