A. Dulkys: siūlysime, kad Galimybių pasas automatiškai galiotų tik iki 12 metų
Lietuva ir Baltijos šalys 22 07 2021 140 peržiūros

A. Dulkys: siūlysime, kad Galimybių pasas automatiškai galiotų tik iki 12 metų

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia siūlysiąs, kad nuo COVID-19 nepasiskiepiję ar šia liga nepersirgę vyresni nei 12 metų asmenys, norėdami pasinaudoti Galimybių paso teikiamomis galimybėmis, turėtų gauti neigiamą COVID-19 testą. Ministras pripažįsta taip pat siūlysiąs, kad visi savanoriškai besitestuojantys asmenys už testus mokėtų savo lėšomis.

„Šiuo metu Galimybių pasas automatiškai įsigalioja visiems iki 16 m., o mes, be abejo, siūlysime Ministrų Kabinetui svarstyti, kad jis galiotų tik iki 12 metų. Tai reiškia, kad visa ši grupė nuo 12 metų patektų į situaciją, kai jiems reikėtų tada rūpintis papildomais testais, norint dalyvauti renginiuose“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Dulkys.

Ministras taip pat atkreipė dėmesį, kad Vyriausybė ketina svarstyti pasiūlymą, jog savanoriškai besitestuojantys asmenys tai daryti turėtų savo lėšomis.

„Tačiau neslėpsiu, mūsų pasiūlymų pakete, čia tik būtų klausimas, nuo kada, yra ir svarstyti pasiūlymą, kad nemokamas testavimas turėtų būti tik tais atvejais, kai jis išplaukia iš įstatymo reikalavimo, iš Vyriausybės sprendimų, bet ne tada, kai žmogus nori savo malonumui, renginiams kelionėms ir t.t.“, – sakė A. Dulkys.

Ремонт компьютеров - телефонов - планшетов - Установка программ - Заправка картриджей - Сервисный центр - Магазин У ДМИТРИЯ

Visaginas, Veteranų g. 2, ТЦ "Domino"
Тел. 8 647 60122

Подробнее

„Taip kad žinutė mano yra nedviprasmiška, kad jaunuoliams nuo 12 metų tikrai būtų pravartu skiepytis“, – pridūrė ministras.

 

ELTA

Atidaroma didžiausia nutolusi saulės elektrinė
Atidaroma didžiausia nutolusi saulės elektrinė

Pirmoji Lietuvoje analogų neturinti saulės elektrinė užima 22 ha plotą ir joje sumontuota 10 468 moduliai

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта