Akcija: ne tik 2,2 proc. metinės terminuotų indėlių palūkanos, bet ir nelaimingų atsitikimų draudimas dovanų
Visagine 09 09 2022 409 peržiūros

Akcija: ne tik 2,2 proc. metinės terminuotų indėlių palūkanos, bet ir nelaimingų atsitikimų draudimas dovanų

Ignalinos kredito unija skelbia akciją: klientai, iki šių metų spalio 1 dienosunijoje padėję terminuotą metinį indėlį nuo 9 500 eurų, gaus ne tik ypač palankias fiksuotas palūkanas nuo 2,2 proc., bet ir nelaimingų atsitikimų draudimą dovanų!

„Savo klientams siūlome puikią progą sukauptas santaupas įdarbinti kitiems metams. Metinės fiksuotos indėlio palūkanos nuo 2,2 proc. neleis namie ar atsiskaitomojoje sąskaitoje laikomiems pinigams nuvertėti ir būti „suvalgytiems“ infliacijos. Būtina pabrėžti ir tai, kad toks būdas taupyti yra visiškai saugus. Indėliai iki 100 tūkst. eurų yra apdrausti valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“. Todėl labai kviečiu visus mūsų kraštiečius pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir įdarbinti pinigus”, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Pasiūlymu pasinaudoję žmonės papildomai gaus ir vertingą dovaną – draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ nelaimingų atsitikimų draudimą.

„Rudenį vaikai grįžta į mokyklas bei būrelius, o jų energija ir aktyvumas kartais, deja, virsta traumomis. Be to, artėja šaltasis metų laikotarpis, kurio metu slidūs šaligatviai ir keliai taip pat iškrečia nemalonių staigmenų. Kalbu apie susižeidimus paslydus ar griuvus. Tad nelaimingo atsitikimo draudimas – puiki dovana sau ar savo šeimos nariui. Nerizikuokime sveikata, brangiausiu savo turtu”, – kalba V. Čeponienė.

Pasiūlymo sąlygos:

- Pasiūlymo laikotarpis: nuo 2022 m. rugpjūčio 20 d. iki 2022 m. spalio 1 d.

- Pasiūlymas galioja atvykus į Ignalinos kredito unijos centrinę būstinę ar regioninius skyrius.

- Pasiūlymas taikomas:

     - naujai padedamiems terminuotiems indėliams, kurių suma ne mažesnė nei 9 500 eurų, o terminas ne trumpesnis nei 12 mėn.

     - Naujiems bei esamiems Ignalinos kredito unijos nariams, kai lėšos į indėlį yra įnešamos ne iš Ignalinos kredito unijoje pasibaigusio terminuoto indėlio lėšų.

     - Išimtis: pasibaigus terminuotam indėliui akcijos sąlygos (palūkanų normos) galioja papildžius papildomai terminuotą indėlį ne mažesne nei 50 proc. dydžio pasibaigusio terminuoto indėlio suma.

- Draudimo paslauga dovanojama fiziniams asmenims.

- Draudžiami asmenys: suaugę (18 iki 70 m.) ir vaikai (iki 18 m.), kurie atitinka draudimo rizikos taisykles. Draudžiamas asmuo gali būti: asmuo, padėjęs indėlį, ar indėlį padėjusio asmens šeimos narys, kurį nurodo indėlio savininkas (sutuoktinis (-ė) ar nepilnamečiai vaikai iki 18 m.). Vienas indėlis – vienas draudžiamasis asmuo.

- Jei indėlis nutraukiamas anksčiau laiko, draudimo paslauga taip pat nutraukiama anksčiau laiko.

- Draudimo paslaugos davėjas ADB Compensa Vienna Insurance Group“ Tel. 19111; +370 5 2491911 (skambinant iš užsienio), zalos@compensa.lt.

Norite pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Susisiekite su Ignalinos kredito unija tel. +370 386 52561 arba užsukite į bet kurį mūsų skyrių Ignalinoje, Utenoje, Zarasuose, Visagine, Pabradėje ir Švenčionyse. Daugiau informacijos rasite unijos interneto svetainėje www.ignalinoskreditounija.lt.

Ignalinos kredito unija yra Lietuvos Respublikos indėlių draudimo sistemos dalyvė. Detali informacija pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimassvetainėje www.iidraudimas.lt.

„Sodra“: mažėja pajamų atotrūkis tarp uždirbančių daugiausiai ir mažiausiai, tačiau tarp vyrų ir moterų bei Vilniaus ir regionų kinta lėtai
„Sodra“: mažėja pajamų atotrūkis tarp uždirbančių daugiausiai ir mažiausiai, tačiau tarp vyrų ir moterų bei Vilniaus ir regionų kinta lėtai

Panašus pajamų atotrūkio rodiklis, pažymėjo „Sodros“ specialistė, fiksuojamas ir Latvijoje, žemesnis – Bulgarijoje ir Rumunijoje, tačiau ES vidurkis išlieka 4,5 karto

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта