„AstraZeneca“ pradėjo preparato nuo COVID-19 bandymus JK
Mokslas ir sveikata 25 08 2020 635 peržiūros

„AstraZeneca“ pradėjo preparato nuo COVID-19 bandymus JK

Farmacijos milžinė „AstraZeneca“ paskelbė pradėjusi klinikinius preparato COVID-19 gydymui ir prevencijai bandymus Jungtinėje Karalystėje (JK), o pirmąsias vaisto dozes jau gavo savanoriai.

Preparatas, žinomas kaip AZD7442, yra sudarytas iš dviejų antikūnų, jis duotas 48 sveikiems žmonėms nuo 18 iki 55 metų amžiaus, teigė „AstraZeneca“.

„Šie bandymai žymi svarbų etapą kuriant monokloninių antikūnų kombinaciją, kuri padėtų COVID-19 prevencijai ir gydymui“, – tikino „AstraZeneca“ biofarmacijos tyrimų ir plėtros padalinio viceprezidentas Mene Pangalosas.

Bendrovės teigimu, bandymai padės įvertinti preparato saugumą, kuris galės būti naudojamas tiek ligos prevencijai, tiek ir jau susirgusių pacientų gydymui.

Аренда автомобилей от 1 суток. Честный прокат авто.
Автомат/Механика.
Аренда авто без залога, лимита и ограничений.
Простое и быстрое оформление.
Tel.+370-633-88700, autovsgnuoma@gmail.com

Подробнее

Bandymų rezultatų laukiama šių metų pabaigoje.

„AstraZeneca“ šiuo metu kartu su Oksfordo universiteto mokslininkais taip pat kuria vakciną nuo COVID-19, kuri, kaip teigiama, teikia vilčių.


ELTA-AFP

Opozicija antradienį tarsis, ar inicijuoti nepasitikėjimą Seimo pirmininke: tai turėjo padaryti patys valdantieji
Opozicija antradienį tarsis, ar inicijuoti nepasitikėjimą Seimo pirmininke: tai turėjo padaryti patys valdantieji

Opozicinės Seimo frakcijos ketina inicijuoti nepasitikėjimą Viktorija Čmilyte-Nielsen, kurios vadovaujamam Liberalų sąjūdžiui Apeliacinis teismas „MG Baltic“ byloje skyrė baudą

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта