Atidėta kitų metų „Oskarų“ įteikimo ceremonija
Pasaulyje 16 06 2020 83 peržiūros

Atidėta kitų metų „Oskarų“ įteikimo ceremonija

Dėl koronaviruso pandemijos atidedama kitų metų „Oskarų“ įteikimo ceremonija. Tai pirmadienį Beverli Hilse paskelbė JAV Kino meno ir mokslo akademija. 93-oji ceremonija vyks ne vasario 28 dieną, kaip planuota, o balandžio 25-ąją.

Svarbiausių Holivudo kino apdovanojimų nominacijos bus paskelbtos kovo 15-ąją.

Atidedant renginį, norima suteikti galimybę kino kūrėjams užbaigti savo filmus ir juos parodyti, sakoma akademijos pranešime. Kitų metų šou esą yra „istorinis momentas“ per kino meną suvienyti viso pasaulio kinomanus.

Dėl koronaviruso pandemijos nuo kovo vidurio daugumos filmų kūrimas buvo sustabdytas, visame pasaulyje duris užvėrė kino teatrai.

Teikiame ekskavatoriaus, buldozerio, negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas.
Atliekame visus žemės formavimo darbus, kasame, stumdome, nešiojame statybinę, žemės ūkio ar kitą negabaritinę techniką.

Выполняем работы на экскаваторе и бульдозере, оказываем услуги по перевозке негабаритных грузов. 
Выполняем все работы по формированию земли, копаем, толкаем, перевозим строительную, сельскохозяйственную или другую негабаритную технику.
8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

Kad būtų atidėta „Oskarų“ ceremonija, Holivudo istorijoje yra retenybė. 1968 metais renginys vyko balandžio 10 dieną – dviem dienomis vėliau nei planuota. To priežastis buvo piliečių teisių aktyvisto Martino Lutherio Kingo nužudymas – jis buvo laidojamas balandžio 9-ąją. Dėl pasikėsinimo į JAV prezidentą Ronaldą Reaganą ceremonija 1981 metais buvo atidėta viena diena. R. Reaganas per išpuolį buvo sunkiai sužeistas.


ELTA

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Valstybės dienos proga
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Valstybės dienos proga

Liepos 6 d. – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта