Atnaujintame valstybės biudžete – daugiau lėšų šalies savivaldybėms
Lietuva ir Baltijos šalys 17 06 2021 220 peržiūros

Atnaujintame valstybės biudžete – daugiau lėšų šalies savivaldybėms

Ketvirtadienį Seime svarstomame atnaujintame 2021 m. valstybės biudžete numatoma daugiau lėšų savivaldai. Anot finansų ministrės Gintarės Skaistės, po peržiūrėto pajamų plano ir gyventojų pajamų mokesčio (GPM) pajamų padidinimo į valstybės ir savivaldybių biudžetus, prognozuojamos pajamos iš šio mokesčio į savivaldybių biudžetus didėja 141,15 mln. eurų, lyginant su gruodį patvirtintu biudžeto įstatymu.

„Atnaujinus Ekonominės raidos scenarijus savivaldybėms, lyginant su patvirtintu gruodžio mėnesį biudžetu, auga prognozuojamos pajamos savivaldai. Šios lėšos, turint omenyje iki šiol buvusią gana sudėtingą pandeminę situaciją, padės savivaldybėms greičiau atsitiesti ir laisviau planuotis savo išlaidas“, – teigė G. Skaistė.

Kovo mėnesį už 2020 m. savivaldybėms jau buvo paskirstyta 45,7 mln. eurų, šiemet didėjant GPM – papildomai numatoma dar 141,15 mln. eurų, kas užtikrins ne tik 2020 metais turėtą savivaldybių biudžetų pajamų lygį, bet ir jų augimą.


ELTA

Atidaroma didžiausia nutolusi saulės elektrinė
Atidaroma didžiausia nutolusi saulės elektrinė

Pirmoji Lietuvoje analogų neturinti saulės elektrinė užima 22 ha plotą ir joje sumontuota 10 468 moduliai

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта