Autobuso ir sunkvežimio avarijoje nukentėjusiems keleiviams žalą atlygins draudimo bendrovė
Įvykiai ir kriminalas 04 09 2013 807 peržiūros

Autobuso ir sunkvežimio avarijoje nukentėjusiems keleiviams žalą atlygins draudimo bendrovė

Vilniaus savivaldybė praneša, kad šiuo metu turimais duomenimis, pirmadienį įvykusios avarijos metu, kurioje 1G maršruto autobusas Kalvarijų gatvėje pateko į autoįvykį, nukentėjo 23 žmonės (19 iš jų buvo išvežta į ligoninę).:::

Jiems žala atlygins kaltininko transporto priemonę apdraudusi bendrovė. Kadangi šiuo metu dar vyksta eismo įvykio tyrimas ir nėra nustatytas kaltininkas, nukentėję keleiviai turėtų kreiptis į Kelių policijos valdybą (Giraitės g.3, Vilnius) arba į UAB „Vilniaus viešasis transportas“ Eismo saugumo ir kontrolės skyrių (Verkių g. 52, 317 kab., darbo laikas: I–IV 7.00–16.45, V 7.00–15.45; tel. 8 (5) 273 8687, mob. tel. 8 650 44 844 ) ir pateikti pažymas iš sveikatos įstaigų apie eismo įvykio metu patirtas traumas.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad turi būti išsaugoti medikamentų, vaistų, reikalingų avarijoje patirtoms traumoms gydyti, įsigijimą įrodantys dokumentai. Tam kad nustačius kaltininkus, būtų kompensuotos visos gydymo išlaidos.

Kelių policijos valdybai baigus tyrimą ir nustačius eismo įvykio kaltininką, visi duomenys apie nukentėjusiuosius bus perduoti draudimo bendrovei.

АВТОРЕМОНТ, КВАЛИФИЦИРОВАННЫЕ СПЕЦИАЛИСТЫ!

Полный технический осмотр. Автоэлектрика. Ремонт моторов. Дизельная аппаратура. Ремонт подвески, трансмиссии и тормозной системы. Компьютерный стенд развал-схождения.

http://faza.lt

Подробнее

delfi.lt

Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą
Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą

Socialdemokratai ragina į problemą žvelgti plačiau

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта