B. Gatesas į kovą su klimato kaita investuos 2 mlrd. dolerių
Pasaulyje 15 02 2021 136 peržiūros

B. Gatesas į kovą su klimato kaita investuos 2 mlrd. dolerių

„Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas per artimiausius penkerius metus į projektus ir startuolius, kurie padės išvengti klimato kaitos, investuos iš viso apie 2 mlrd. dolerių.

Kaip rašo Vokietijos verslo dienraštis „Handelsblatt“, pasak B. Gatesas, kovai su klimato kaita būtinos inovacijos. Susitvarkyti su šia problema nėra neįmanoma, tačiau tai bus labai sunku, pridūrė jis.

B. Gatesas taip pat paragino per artimiausią dešimtmetį penkis kartus didinti valstybių investicijas į žaliosios energetikos tyrimus ir kitas klimato inovacijas visame pasaulyje.

Verslininkas ir filantropas skaičiuoja, kad kasmet reikės skirti mažiausiai 110 mlrd. dolerių tyrimams.

Darbui Visagine reikalingas elektrikas (pramonės įrenginių priežiūrai, aptarnavimui ir montavimui).
Atlyginimas 850-1200 Eur (Bruto).
Tel. 8-615-54865. El.paštas: vytautas@dature.lt

Подробнее

Savo naujoje knygoje „Kaip išvengti klimato katastrofos“ B. Gatesas ragina iki 2050-ųjų sumažinti anglies dioksido (CO2) taršą iki nulio, taip išvengiant didžiulės žalos aplinkai ir pasaulio ekonomikai.

B. Gateso teigimu, žmonija privalo keisti ekonomikos modelį greičiau nei kada nors anksčiau. Be to, teigia jis, nebus įmanoma išvengti CO2 mokesčių ir alternatyvių energijos šaltinių.


DPA-ELTA

Latvių policija prašo pagalbos
Latvių policija prašo pagalbos

Latvijos Respublikos policija ieško nuotraukose pavaizduotų asmenų, kurie įtariami pasikėsinimu nužudyti pareigūną

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта