B. Johnsonas ragina „statyti, statyti, statyti“, kad būtų atgaivinta šalies ekonomika
Pasaulyje 30 06 2020 152 peržiūros

B. Johnsonas ragina „statyti, statyti, statyti“, kad būtų atgaivinta šalies ekonomika

Jungtinės Karalystės (JK) premjeras Borisas Johnsonas antradienį pažadėjo prikelti šalies ekonomiką iš kovos su COVID-19 pandemija priemonių sukeltos krizės, skubiai imdamasis infrastruktūros investicijų, skelbia „Reuters“.  

Didžiajai Britanijai laipsniškai atšaukiant karantino priemones, B. Johnsonas tikisi išvengti kritikos dėl jo vyriausybės susidorojimo su pandemijos situacija, planuodamas ištaisyti padarytą ekonominę žalą.

„Mes negalime ir toliau būti krizės kaliniai, – teigė B. Johnsonas. – Gyvybiškai būtina nusibrėžti kryptį ateičiai, kad visi galėtų priimti planus trumpam, vidutiniam ir ilgam laikotarpiui.“

B. Johnsonas paragino „statyti, statyti, statyti“ ir paskelbė planus didinti finansavimą infrastruktūros plėtrai.

Ремонт квартир. Потолки. Стены. Покраска. Обои. Сантехника. Кафель - ванные комнаты и туалеты. Электрика.
Тел. 8 615 91798

Подробнее

B. Johnsonas žada nemažinti išlaidų, manoma, kad savo ekonomikos gelbėjimo planą jis lygins su buvusio JAV prezidento Franklino D. Roosevelto „Naujojo kurso“ programa, į kurią buvo įtraukta ir nemažai darbo vietų sukūrusių infrastruktūros projektų.

Antradienį B. Johnsonas paskelbė, kad infrastruktūros projektams bus skiriama 5 mlrd. svarų. Tai sudaro maždaug 5 proc. praėjusių metų visų viešojo sektoriaus investicijų.


ELTA

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Valstybės dienos proga
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Valstybės dienos proga

Liepos 6 d. – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта