Baidarininkas A. Seja pasaulio taurės varžybose Vokietijoje iškovojo bronzą
Kultūros ir sporto renginiai 03 06 2019 735 peržiūros

Duisburge (Vokietija) vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės antrojo etapo vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos finale šeštadienį Lietuvos atstovas Artūras Seja užėmė trečiąją vietą.

Lietuvis nuotolį įveikė per 35,251 sek.

Nugalėjo britas Liamas Heathas (34,647 sek.), antras finišavo prancūzas Maxime'as Baumont'as (35,111 sek.).

Šios rungties B finale Ignas Navakauskas buvo šeštas (35,730 sek.), o galutinėje įskaitoje jam atiteko 15-oji vieta.

Vyrų vienviečių kanojų 1000 m distancijos B finale Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas finišavo septintas (3.58,716), o galutinėje įskaitoje užėmė 16-ąją vietą.