Dainų ansamblio „Pušelės“ 25 metų jubiliejus!
Visagine 14 12 2021 320 peržiūros

Dainų ansamblio „Pušelės“ 25 metų jubiliejus!

2021 m. gruodžio 15 d. 10 val. Visagino kultūros centro salėje Draugystė (Parko g. 7) neįgaliųjų draugijos ir VKC dainų ansamblis „Pušelės“ minės 25 metų jubiliejų!

Per 25-erius metus nuveikta išties daug: naujųjų metų šventės, užgavėnės, moterų, motinos ir tėvo dienų minėjimai, rudens šventės… – tai tik keli iš daugybės renginių, kuriuose galima išvysti „Pušelių“ ansamblį. Greta dalyvavimo miesto renginiuose, ansamblis taip pat nuolat dalyvauja respublikiniame neįgaliųjų draugijų meno kolektyvų festivalyje „Vilties paukštė“. Kolektyvo entuziazmo pakanka ne tik dalyvavimui šventėse, bet ir aktyviai organizacinei veiklai: Visagino socialinės globos namuose bei Zarasų socialinės globos namuose „Pušelės“ organizuoja labdaringus koncertus, skirtus Tarptautinei ligonių dienai paminėti, o taip pat, jau eilę metų drauge su Zarasų, Ignalinos, Švenčionių neįgaliųjų draugijų meno kolektyvais rengia Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti skirtą koncertą. Ir žinoma, esant svarbiai progai, nepamiršta savo dainomis pasveikinti ir neįgaliųjų draugijos narių.

 

Šventiniame renginyje su kūrybinės veiklos jubiliejumi ansamblio „Pušelės“ narius ir vadovę Olgą Šinkarenko sveikins jų ištikimi draugai:

lopšelių-darželių „Kūlverstukas“, „Auksinis raktelis“ ir  „Ąžuoliukas“ vaikų šokių kolektyvai (vadovė – Danutė Fazilova);

VKC totorių folkloro kolektyvas „Miras“ (vadovė – Irina Zacharenko);

šokio teatras „Arabeski“ (vadovė – Olga Šavliuk);

sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Visagino Viltis“ (vadovė – Tatjana Pulenko);

Ignalinos neįgaliųjų draugijos kapela „Putinėlis“ (vadovas – Vincas Kliukas).

 

Renginys nemokamas.

Įėjimas tik su Galimybių pasu.

Organizatoriai - Visagino Kultūros Centras ir Visagino neįgaliųjų draugija.

Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą
Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą

Socialdemokratai ragina į problemą žvelgti plačiau

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта