Deja, bet nesimokome iš svetimų klaidų
Įvykiai ir kriminalas 28 06 2018 878 peržiūros

Deja, bet nesimokome iš svetimų klaidų

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas informuoja, kad Utenoje iš senyvo amžiaus moters apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Birželio 25 d. gautas moters pareiškimas, kad jai į stacionarų telefoną paskambino nepažįstamas asmuo prisistatęs prokuratūros darbuotoju, kuris pasakė, kad ji turi padirbtų pinigų ir reikia juos patikrinti. Atvykę, sukčiai neteisėtu būdu pasisavino 600 eurų ir mobilaus ryšio telefoną.
Prašome neprarasti budrumo ir neperduoti pinigų, neatskleisti asmeninių duomenų bei nesudaryti jokių sandorių su nepažįstamais žmonėmis. Primename, kad policijos, prokuratūros darbuotojai, o taip pat ir kiti asmenys, specialistai negali reikalauti iš Jūsų pinigų, nurodyti asmeninių, banko kortelių, sąskaitų duomenų. Jei nukentėjote nuo telefoninių, internetinių sukčių veiklos, visais atvejais informuokite policiją telefonu 112.

Saugokite save ir savo turtą!

Натяжные потолки:
Глянцевые. Сатиновые. Матовые. Фотопечать. Двухуровневые. Гарантия 25 лет.

Лучшие цены от мировых производителей, большой выбор цветовой гаммы. Большой выбор светильников.
Вызов замерщика бесплатно.
Tel. +370-677-83837. www.sky7.lt

Подробнее

Visagino policijos komisariato informacija

Teisinių paslaugų tarnyba Visagine
Teisinių paslaugų tarnyba Visagine

Teisinės paslaugos įvairiais klausimais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта