E. Macronas planuoja atimti iš V. Putino aukščiausią Prancūzijos apdovanojimą
Pasaulyje 10 02 2023 277 peržiūros

E. Macronas planuoja atimti iš V. Putino aukščiausią Prancūzijos apdovanojimą

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas penktadienį pareiškė, kad ketina atimti iš Rusijos prezidento Vladimiro Putino aukščiausią Prancūzijos apdovanojimą, bet laukia „tinkamo momento“ tai padaryti.

Garbės legiono ordino Didysis kryžius – aukščiausias Prancūzijos apdovanojimas – V. Putinui buvo įteiktas 2006 metais, kai Maskva palaikė geresnius santykius su Paryžiumi ir Vakarais.

Tačiau po to, kai V. Putinas pernai pradėjo plataus masto invaziją į Ukrainą, ryšiai beveik nutrūko, o Europos Sąjunga įvedė Rusijai seriją griežtų ekonominių sankcijų.

Trečiadienį E. Macronas tokį pat apdovanojimą įteikė V. Putino priešui – Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui, tačiau iš V. Putino jo dar oficialiai neatėmė.

По самой высокой цене скупаем в Литве леса (зрелые, молодые, на дрова, срубленные), землю, усадьбы.
Тел. 8-676-41155.

Подробнее

Kalbėdamas po ES aukščiausiojo lygio susitikimo, kuriame vadovai svarstė galimybę padidinti ginklų tiekimą Ukrainai, E. Macronas pripažino, kad V. Putino apdovanojimo klausimas yra „simbolinis, bet svarbus“.

Nors E. Macronas sakė manantis, kad turi teisę atimti apdovanojimą, jis pridūrė: „Tai nėra mano šiandien priimtas sprendimas“. Tokie sprendimai, pasak jo, „visada yra reikšmingi ir, manau, reikia sulaukti tinkamo momento jiems priimti“.


AFP-ELTA

Informuoja UAB „Visagino būstas“
Informuoja UAB „Visagino būstas“

Ieškomas buto, esančio Partizanų g. 12, savininkas (arba butą prižiūrintis asmuo).

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта