Energetikos ministerija ir Šilumos tiekėjų asociacija imasi bendrų veiksmų sektoriaus problemoms spręsti
Energetika 26 08 2011 624 peržiūros

Energetikos ministerija ir Šilumos tiekėjų asociacija imasi bendrų veiksmų sektoriaus problemoms spręsti

Rugjūčio 24 d. energetikos ministras Arvydas Sekmokas susitiko su Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos vadovais.:::Susitikimo metu įvardytos pagrindinės šio sektoriaus problemos: aukštos šilumos kainos, skirtinga vietos šilumos ūkių padėtis, dėl ko šilumos kainos atskirose savivaldybėse skiriasi iki 2 kartų, 70 proc. tiekiamos šilumos gaminama iš brangių gamtinių dujų, nesubalansuotos daugiabučių namų šildymo sistemos, per didelis šilumos suvartojimas senuose daugiabučiuose namuose. Susitikimo metu sutarta, kad reikia imtis bendrų veiksmų šioms problemoms spręsti.
Artimiausiu metu bus sudaryta darbo grupė, kuri teiks pasiūlymus, kaip sumažinti šilumos kainų naštą visiems vartotojams jau šio šildymo sezono metu, ir kokių priemonių reikia imtis ateityje. Energetikos ministras pasiūlė ir pirmą bendrą veiksmą – pirmiausia gamtinių dujų kainų mažinimo reikia siekti konstruktyviu dialogu ir derybomis su gamtinių dujų tiekėjomis bendrovėmis  „Lietuvos dujos“ ir „Dujotekana“.
Asociacija šiose derybose atstovautų visiems gamtines dujas naudojantiems šilumos tiekėjams ir siektų susitarti dėl palankesnių kainų šilumos gamybai. Energetikos ministerija yra pasirengusi suteikti asociacijai būtiną palaikymą ir dės visas pastangas, kad derybos būtų sąžiningos ir konstruktyvios.


enmin.lt
Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena
Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena

Paminėkime šią prasmingą datą...

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта