Europos Parlamentas dėl koronaviruso grėsmės atšaukia sesiją Strasbūre
Lietuva ir Baltijos šalys 15 10 2020 138 peržiūros

Europos Parlamentas dėl koronaviruso grėsmės atšaukia sesiją Strasbūre

Europos Parlamento (EP) kitos savaitės sesija dėl koronaviruso pavojaus vyks vaizdo konferencijos būdu, paskelbė EP pirmininkas Davidas Sassoli, nepaisant Prancūzijos reikalavimų sugrąžinti sesiją į Strasbūrą.

„Apgailestauju turėdamas pranešti, kad kitos savaitės plenarinė sesija nevyks Strasbūre, tačiau bus vykdoma nuotoliniu būdu. Padėtis Prancūzijoje ir Belgijoje yra labai rimta. Kelionės kelia pavojų“, – tviteryje rašo D. Sassoli.

Naujienos apie atšaukiamą sesiją paskelbtos po to, kai Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pranešė apie komendanto valandą devyniuose šalies miestuose, kuriuose itin smarkiai auga naujų COVID-19 atvejų skaičius.

EP posėdžiai vyksta Briuselyje ir Strasbūre. Toks darbo organizavimo būdas, kuomet europarlamentarams ir tūkstančiams darbuotojų tenka nuolat keliauti tarp Briuselio ir Strasbūro, ilgą laiką buvo kritikuotas, tačiau Prancūzija laikosi pozicijos, įtvirtintos ES sutartyje, kad EP posėdžiai bent iš dalies turi vykti Prancūzijoje.

Praeitą mėnesį E. Macronas paragino EP kuo skubiau sugrįžti į Strasbūrą, nes Europai esą būtų „galas“, jei posėdžiai vyktų tik Briuselyje.

Автомагазин Tanagra, Taikos 23a (баня)
Зимняя резина в наличии и на заказ.
Тел. 70570, 8-652-02244

Подробнее

Nuo kovo, kai prasidėjo koronaviruso pandemija, EP posėdžiai vyko tik Briuselyje, o daugelis parlamentarų juose dalyvavo tik vaizdo konferencijos būdu, taip siekiant užtikrinti tinkamą atstumą.

E. Macronas savo poziciją D. Sassoli galės išreikšti ketvirtadienį, kai jie susitiks Europos Vadovų Tarybos (EVT) viršūnių susitikime Briuselyje.


AFP-ELTA

Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių
Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių

Pasak Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento atstovės Gintarės Kitovės, papildomos saugumo priemonės Lietuvos pašte įvedamos nuo spalio 26-osios. Kol kas jos galios iki lapkričio 9 dienos

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта