G. Nausėda apie valdančiųjų ir opozicijos santykius: mažiausiai reikia beprasmio pykčio
Lietuva ir Baltijos šalys 19 11 2020 178 peržiūros

G. Nausėda apie valdančiųjų ir opozicijos santykius: mažiausiai reikia beprasmio pykčio

Prezidentas Gitanas Nausėda sukritikavo naujųjų valdančiųjų ir opozicinių „valstiečių“ santykius. Pasak šalies vadovo, toliau panašiai dirbant, nei vieni, nei kiti nepasieks gerų rezultatų. Kalbėdamas apie tai G. Nausėda parekomendavo Seimo nariams pažiūrėti ispanišką filmą.

„Aš rekomenduočiau pažiūrėti vieną ispanišką trumpametražį filmą – incidentas įvyksta kelyje, vienas vairuotojas kažką sutrukdo kitam, ir galiausiai incidentas baigiasi letališkai. Abu praranda gyvybę dėl to, kad negali nė vienas sustoti ir, vienam kažką padarius, kitas padaro dar skaudžiau. Nedarykime šito mūsų pagrindinėje parlamentinėje institucijoje“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė G. Nausėda.

Jo teigimu, nereikia laikytis nuoskaudų, nes „visa tai baigsis tokiu konfliktu, iš kurio nerasime kelio atgal“.

„Jeigu kažkas rastų savyje politinės išminties sustoti ir pasakyti „tvarka, gal pamėginkime surasti sutarimą ir nebedemonstruokime savo neigiamo nusistatymo, pykčio“, galbūt tai būtų tas stebuklingas receptas, krištolinis rutulys, kuris padėtų mums šiek tiek atnešti daugiau taikos į mūsų namus ir į mūsų šalį“, – kalbėjo prezidentas.

Šalies vadovas paragino valdančiuosius ir opoziciją sustoti.

„Per daug atsakingoje ir rizikingoje situacijoje šiandien gyvename, tai, ko mums šiuo metu mažiausiai reikia, tai beprasmio pykčio ir susipriešinimo“, – pridūrė G. Nausėda.


ELTA

Prezidentui netinka keli kandidatai į ministrus: I. Šimonytė neskuba ieškoti, kuo juos pakeisti
Prezidentui netinka keli kandidatai į ministrus: I. Šimonytė neskuba ieškoti, kuo juos pakeisti

Taip pat buvo apsikeista nuomonėmis apie tuos 7 kandidatus, su kuriais prezidentas ketina susitikti vėliau šią savaitę

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта