G. Nausėda ragina lietuvius balsuoti: negalime nuolat kapstytis praeityje
Rinkimai 2020 09 10 2020 77 peržiūros

G. Nausėda ragina lietuvius balsuoti: negalime nuolat kapstytis praeityje

Prezidentas Gitanas Nausėda kreipėsi į šalies gyventojus, ragindamas juos susitelkti prieš sekmadienį vyksiančius Seimo rinkimus ir išreikšti pilietinę valią.

„Balsuojame sudėtingu pandemijos metu, tačiau koronavirusas negali ir neturi tapti priežastimi atsisakyti savo pilietinės teisės ir pareigos“, – vaizdo įraše socialiniame feisbuko tinkle rašo G. Nausėda.

Šalies vadovas patikino, kad rinkimų apylinkėse sudarytos saugios sąlygos balsavimui.

„Nėra geresnio meto parodyti, kad mes visi kartu esame tauta, kurianti valstybę. Nėra kito būdo užtikrinti, kad didžiulė balsų įvairovė, skirtingos mūsų idėjos ir troškimai atvestų prie bendrų sprendimų“, – teigė G. Nausėda.

Teikiame ekskavatoriaus, buldozerio, savivarčio su manipuliatoriumi, negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas.
Atliekame visus žemės formavimo darbus, kasame, stumdome, nešiojame statybinę, žemės ūkio ar kitą negabaritinę tehniką.
Tel. 8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

Prezidentas taip pat kalbėjo, kad parlamentarai turi atstovauti visiems gyventojams, „o ne atskiroms interesų grupėms“. Jis paragino gyventojus balsuoti aktyviai ir atsakingai.

„Negalime nuolat kapstytis praeityje, ieškoti tariamų priešų, kurti sąmokslo teorijų. Turime unikalią progą pasinaudoti savo gebėjimais ir Europos Sąjungos galia žengti didelį žingsnį į priekį“, – sakė G. Nausėda, dar kartą paraginęs „kurti socialiai atsakingą, žalią ir inovatyvią Lietuvą – gerovės Lietuvą“.


ELTA

Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių
Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių

Pasak Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento atstovės Gintarės Kitovės, papildomos saugumo priemonės Lietuvos pašte įvedamos nuo spalio 26-osios. Kol kas jos galios iki lapkričio 9 dienos

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта