Griežtins elektroninių cigarečių patekimą į Lietuvos rinką
Lietuva ir Baltijos šalys 20 09 2019 201 peržiūros

Griežtins elektroninių cigarečių patekimą į Lietuvos rinką

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) Lietuvos rinkoje nustatė 26 elektroninių cigarečių produktus, kurių sudėtyje yra vitaminų E.

Taip pat, nustačius, jog elektroninio skysčio sudėtyje yra vitaminų ar kitų nurodytos direktyvos draudžiamų naudoti priedų, NTAKD ir Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) ėmėsi veiksmų – tie produktai bus įtraukti į draudžiamų tiekti Lietuvos rinkai produktų sąrašą.

NTAKD ir VVTAT pareigūnai nuo šiol aktyvins veiksmus kartu dalyvaudami vykdomuose patikrinimuose, tačiau taip pat ragina ūkio subjektus peržiūrėti parduodamus produktus ir savo iniciatyva išimti draudžiamus gaminius iš prekybos.

Kaip praneša NTAKD, tokių veiksmų imtasi atsižvelgiant į iškilusią problemą dėl susirgimų ir mirčių atvejų Amerikoje, susijusių su elektroninių cigarečių vartojimu, bei gautus pranešimus dėl Europoje nustatytų Tabako produktų direktyvos draudžiamų tiekti rinkai el. skysčių, sudėtyje turinčių vitaminų

ELTA

Svarbi informacija žemės mokesčio mokėtojams
Svarbi informacija žemės mokesčio mokėtojams

Informuojame, kad fiziniai ir juridiniai asmenys, Visagino savivaldybėje išsinuomoję valstybinę žemę pagal nuomos sutartis, bei valstybinės žemės sklypų naudotojai privalo sumokėti valstybinės žemės nuomos mokestį už 2019 m.

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта