Informacija dėl gyvenamojo namo Festivalio g. 5 griovimo
Visagine 29 10 2021 516 peržiūros

Informacija dėl gyvenamojo namo Festivalio g. 5 griovimo

Visagino savivaldybės taryba 2020 m. rugsėjo 24 dieną (sprendimo Nr. TS‑202) nusprendė nurašyti ir likviduoti pripažintą negalimu naudoti dėl fizinio ir funkcinio nusidėvėjimo Visagino savivaldybei nuosavybės teise priklausantį gyvenamąjį namą, esantį Visagine, Festivalio g. 5 ir nugriauti šį turtą teisės aktų nustatyta tvarka.

Nugriovus nebaigtą statyti ir fiziškai pažeistą gyvenamąjį namą Festivalio g. 5, projekto įgyvendinimo metu planuojama jo teritorijoje įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Įvykdžius statybos rangos darbų pirkimo procedūras, 2021 m. liepos 28 dieną buvo sudaryta statybos rangos sutartis su rangovu UAB „Vilniaus BDT“ dėl kitos paskirties inžinerinio statinio statybos ir daugiabučio gyvenamojo namo Festivalio g. 5. griovimo.

Griovimo darbų kartu su automobilių stovėjimo aikštelės įrengimu vertė pagal rangos sutartį – 287 980,00 Eur su PVM. Rangovui taip pat buvo pavesta parengti darbo projektą.

Šiuo metu rangovas parengė griovimo darbų technologines korteles, parengė statybvietę.

Lapkričio 3 dieną planuojama pradėti pastato griovimo darbus.Nugriauti pastatą planuojama iki š. m. lapkričio mėn. pabaigos.

ФОРСУНКИ ДИЗЕЛЬНЫЕ
- проверка,ремонт,
- настройка на стенде.
ТУРБИНЫ
- полный ремонт.
Тел. +370-657-68727, Александр

Подробнее

Prašome visaginiečių kantrybės ir atsargumo! Tėvų prašome įspėti vaikus, kad bandymas patekti į statybvietę griežtai draudžiamas ir tai kelia grėsmę jų saugumui.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Visaginas tvarkosi!

 

Visagino savivaldybės administracijos informacija

Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą
Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą

Socialdemokratai ragina į problemą žvelgti plačiau

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта