Informuoja policijos komisariatas
Įvykiai ir kriminalas 30 12 2010 688 peržiūros

Informuoja policijos komisariatas

Kriminalinių įvykių suvestinės už laikotarpį nuo gruodžio 23 iki 26d.:::
Gruodžio 23 d.

14.29 val. N. B. pranešė, kad iš sandėliuko esančio Kosmoso g., išlaužus sandėliuko duris pavogti trys lagaminai su asmeniniais daiktais. Žala 2000 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Gautas pareiškimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
12.30 val. tyrėjas  pranešė, kad Visagino m. Energetikų - Santarvės gatvių sankryžoje pastebėjo vyriškį kuris iš miško nešėsi nukirstą eglę. Pil. V. D. gim. 1962. Parašytas tarnybinis pranešimas.
22.25 val. R. J. pranešė, kad Visagine, sankryžoje Taikos pr.-Energetikų į jam vairuojama automobilį Toyota Corola  atsitrenkė automobilis Renault . Žmonės nenukentėjo.

Gruodžio 24 d.

00.24 val. Visagino ligoninės priėmimo skyriaus slaugytoja pranešė, kad su kūno sužalojimais kreipėsi V. I. gim. 1981 m., kuriam šeimyninio konflikto metu Taikos pr. bute sugyventinė taburete trenkė per galvą, pareiškimo nerašys, pretenzijų sugyventinei neturi.
04.49 val. Visagino m. GMP slaugytoja pranešė, kad Visagine, Visagino g.  bute reikalinga policijos pagalba, nes A. O. gim. 1985 m. susileido sau vaistų "Insulin" kurie jam pavojingi gyvybei, nenori važiuoti į ligoninės priėmimo skyrių ir įtaria, kad gali iššokti iš buto pro langą. Palydėtas į Visagino m. ligoninės priėmimo skyrių med. pagalbos suteikimui.
21.01 val. Visagino PGT dispečerė pranešė, kad Parko g.  bute gaisras, nėra šeimininkų reikalingas policijos dalyvavimas. Informacija nepasitvirtino. Vietoje išsiaiškinta, kad į PGT pastoviai skambinėja ir dėl melagingo gaisro šiuo adresu pranešinėja S. G., gim. 1976.
Gruodžio 25 d.
02.00 val. Visagino GMP slaugytoja pranešė, kad į priėmimo skyrių kreipėsi A. V., gim. 1990 su veido sumušimu, pretenzijų niekam neturi, pareiškimą rašyti atsisakė.
02.12 val. J. G. pranešė, kad Taikos pr.  namo šeštame aukšte laiptinėje sėdi vaikai. Rasti sėdintys ir į PK pristatyti V. K., gim. 1999 ir G. N., gim. 1996. Perduoti į SPC “Vilties šaltinis”.
21.43 val. Visagino GMP slaugytoja pranešė kad į priėmimo skyrių su kūno sužalojimais kreipėsi pil. M. Z. gim. 1983 m. Suteikus med. pagalba paleista į namus, su pareiškimu kreipsis vėliau.

Gruodžio 26 d.

14.00 val. patrulis  pranešė, kad Kosmoso gatvėje buvo pastebėtas Č. B. 1983 m.g., kuris būdamas neblaivus keikėsi necenzūriniais žodžiais. Parašytas tarnybinis pranešimas.
15.13 val. E. I. pranešė, kad pas ją į butą atėjo buvęs vyras V. I. ir jai trenkė su kumščiu į veidą. Laiptinėje rastas neblaivus 1.68 prom. V. I. gim. 1959, išblaivinimui ir protokolui surašymui pristatytas į Visagino PK. Nuo J. I. gautas pareiškimas.
18.42 val. Visagino GMP slaugytoja pranešė, kad į priėmimo skyriui kreipėsi Č. B. gim. 1983 dėl sumušimu, kuris po medicinos apžiūros paleistas namo. Pareiškimas negautas.
18.27 val. patrulis pranešė, kad atliekant J. K. 1980 m.g.  asmens apžiūrą kišenėje buvo rastas juodos spalvos maišelis kuriame buvo 18 tablečių "Verapamit-ratiopharm", kaip įtariamai, kad tai narkotinė ar psichotropinė medžiaga. Parašytas tarnybinis pranešimas.


G. Landsbergis: Vokietijos sprendimas dislokuoti Lietuvoje brigadą yra vertas pagarbos ir padėkos
G. Landsbergis: Vokietijos sprendimas dislokuoti Lietuvoje brigadą yra vertas pagarbos ir padėkos

Savo kalboje ministras taip pat pažymėjo, kad Ukrainos pergalė prieš Rusijos režimą yra būtina siekiant užtikrinti visos Europos saugumą

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта