Japonijos premjeras: esame maksimalaus pavojaus padėtyje
Pasaulyje 19 11 2020 311 peržiūros

Japonijos premjeras: esame maksimalaus pavojaus padėtyje

Japonijoje trečiadienį užregistravus rekordinį naujų COVID-19 atvejų skaičių, šalyje prasidėjo „maksimalaus pavojaus“ laikotarpis, ketvirtadienį pareiškė premjeras Yoshihide Suga. Tiesa, kol kas naujų apribojimų įvesti neplanuojama.

Trečiadienį Japonijoje buvo užfiksuota daugiau nei 2 000 COVID-19 atvejų, o vien sostinėje Tokijuje – beveik 500.

Nors šie skaičiai gali atrodyti maži, palyginti su kitomis šalimis, tačiau Japonijoje tai yra didžiausias naujų užsikrėtimo atvejų skaičiaus prieaugis.

„Dabar esame maksimalaus pavojaus padėtyje. Prašau jūsų, Japonijos žmonės, laikytis principų, tokių kaip kaukių dėvėjimas“, – sakė Y. Suga, ragindamas gyventojus dėvėti kaukes net restoranuose kalbantis su kitais žmonėmis.

Japonijos visuomeninis transliuotojas NHK skelbė, kad Y. Suga ketvirtadienį ir penktadienį surengs susitikimus su ekspertais, kad aptartų augantį COVID-19 atvejų skaičių iki įvedant naujus apribojimus.

Автосервис предлагает качественный кузовной ремонт легковых автомобилей и автомобили в аренду:

-сдаём легковые автомобили в аренду от 8 до 20 евро в сутки с НДС;
UAB”Romirlita”, tel.8-68554558 -Роман, romirlita@mail.ru

Подробнее

Y. Suga sakė remsiąs savivaldybes, kurios reikalautų verslo įmonių užsidaryti anksčiau nei įprastai. Taip pat esą turėtų būti svarstoma uždrausti didesnes nei keturių žmonių grupes restoranuose ir baruose.

Iki šiol Japonijoje nebuvo įvestas visuotinis karantinas. Šalyje iš viso užregistruota apie 121 tūkst. COVID-19 atvejų ir daugiau nei 1 900 mirčių nuo šios ligos.


AFP-ELTA

Lietuvoje nustatyta 1278 nauji koronaviruso infekcijos atvejai, mirė 24 žmonės, pasveiko 1533
Lietuvoje nustatyta 1278 nauji koronaviruso infekcijos atvejai, mirė 24 žmonės, pasveiko 1533

Lietuvoje praėjusią parą, antradienį, ištyrus 10 181 ėminį, koronaviruso infekcija patvirtinta 1278 asmenims

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта