Judesio laboratorija Visagine
Visagine 27 08 2020 604 peržiūros

Judesio laboratorija Visagine

Rugsėjo 14-19 d. Visagine organizuojama judesio laboratorija, kuri sujungs performatyvų meną ir judesio praktikas miesto erdvėje. Šiuolaikinio šokio atstovės Ula ir Bartė Liagaitės su Visagino gyventojais penkias dienas lavins kūrybinį ir fizinį potencialą, ištvermę, erdvinį suvokimą ir ritminį jautrumą, kuriant penkis Visagino viešąja erdve įkvėptus šokio etiudus.

Seminarus sudarys dvi dalys.
 Pirmoji, judesio mechanikos nagrinėjimas (1-1,5 val.), bus skirta kitaip pažvelgti į judesį ir skatinti judesio autonomiškumą. Kokie fiziniai procesai leidžia mums judėti? Kodėl taip stipriai skiriasi atlikėjo savęs suvokimas nuo to, kaip jį suvokia žiūrovas? Šioje dalyje siekiama praplėsti atlikėjo užduoties, judesio, žmogaus anatomijos ir erdvės suvokimą. Daug dėmesio skiriama darbui su kūne sukauptomis įtampomis, netinkamais įpročiais judant ir atsipalaidavimu siekiant maksimalaus rezultato dirbant su savo kūnu. Antroji, judėjimo laboratorija (1-1,5 val.), skirta pažvelgti į judesį kitu kampu. Bus pristatomi skirtingi būdai dirbti su judesiu, norint jį pastebėti ir sekti. Šioje dalyje naudojama improvizacija bei žaidimai skatina atlikėjo savito judesio ir kūno judėjimo analizę – kūnas pristatomas kaip kūrybos įrankis. Visos laboratorijos metu bus dirbama ties judesio etiudų Visagino viešajai erdvei kūrimu. Rugsėjo 19 d. judesio laboratorijos dalyvių sukurti etiudai bus integruoti į ekskursiją po Visaginą.

Kviečiame registruotis į judesio laboratoriją iki rugsėjo 4 d.

Kilus klausimams, rašykite el. paštu hello@urbanstories.lt
Projekto naujienos "Facebook" socialiniame tinkle 

Judesio laboratorija yra projekto „(Ne)tipinė architektūra kaip įvykis“ antroji dalis.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Visagino savivaldybė.
Projektą įgyvendina VšĮ „Urbanistinės istorijos“

G. Nausėda: jei tik atsipalaiduosime ir COVID-19 atvejų skaičius didės, teks vėl viską stabdyti
G. Nausėda: jei tik atsipalaiduosime ir COVID-19 atvejų skaičius didės, teks vėl viską stabdyti

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad po pirmosios koronaviruso bangos šalyje įsivyravo „nusiraminimo nuotaikos“, kurios lėmė atsipalaidavimą ir itin stiprų antrąjį viruso proveržį

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта