Kūrybinės dirbtuvės: Plastikui ne! Linksmoms Velykoms – taip!
Visagine 24 03 2021 234 peržiūros

Kūrybinės dirbtuvės: Plastikui ne! Linksmoms Velykoms – taip!

Visagino Europe Direct ir VšĮ „Žaliasis taškas“ kviečia jus atsakingai ir linksmai pasiruošti Velykoms.

Dirbtuvių dalyviai renginio metu gamins linksmas bei originalias velykines dekoracijas, namų, stalo ar velykinio medžio papuošimus iš antrinių žaliavų!
Kūrybinių dirbtuvių metu, neišleisdami pinigų plastikiniams ar kasmet keičiamiems namų papuošimams, jūs pasigaminsite originalias ir linksmas dekoracijas. Įjunkite žalią šviesą kūrybai, nesukurdami pakuočių atliekų ir būdami draugiški aplinkai! Juk šventę kuria ne tik daiktai, bet ir emocijos, atsirandančios besiruošiant laukiamiausiai ir svarbiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms!

Renginys vyks š. m. balandžio 1 d. 14.00–15.00 val. nuotoliniu būdu! Renginys NEMOKAMAS!

Registracija būtina ČIA

Работы на экскаваторе и бульдозере, самосвале с манипулятором, мини-экскаваторе, самосвале с полуприцепом, мини-самосвале (7,5 т). Услуги трала.
Все работы по формированию земли. Работы в садах, труднодоступной и сельской местности.
Тел. 8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

VšĮ „Žaliasis taškas“ – pakuočių atliekų tvarkymo organizacija, koordinuojanti ne tik pakuočių atliekų tvarkymą savo klientams bet ir prisidedanti prie visuomenės švietimo atliekų prevencijos ir rūšiavimo skatinimo temomis.

#Žaliasiskursas

Visagino savivaldybės administracijos informacija

SAM: „AstraZeneca“ paskiepyti gyventojai revakcinuotis kito gamintojo vakcina negalės (papildyta)
SAM: „AstraZeneca“ paskiepyti gyventojai revakcinuotis kito gamintojo vakcina negalės (papildyta)

Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Jurgita Grebenkovienė teigia, kad gyventojams, pasiskiepijusiems „AstraZeneca“ gamintojo „Vaxzevria“ vakcina, nebus suteikta galimybė revakcinuotis kito gamintojo vakcina

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта