Kremliaus kritikas A. Navalnas pranešė, kad sausio 17-ąją sugrįš į Rusiją
Pasaulyje 13 01 2021 169 peržiūros

Kremliaus kritikas A. Navalnas pranešė, kad sausio 17-ąją sugrįš į Rusiją

Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas trečiadienį pranešė, kad sausio 17 d. ketina sugrįžti į Rusiją iš Vokietijos, kur jis buvo gydomas ir atsigavo po apnuodijimo, praneša agentūra „Reuters“.

A. Navalnas laikomas vienu didžiausių Rusijos prezidento Vladimiro Putino kritikų. Vyras rugpjūtį buvo atskraidintas gydymui į Vokietiją.

Jis neteko sąmonės skrydžio metu. Po kelių dienų, praleistų Omsko ligoninėje, A. Navalnas buvo nugabentas į Berlyną.

Vokietija teigė, kad atlikti toksikologiniai tyrimai „nepaneigiamai įrodo“, kad A. Navalnas buvo apnuodytas nervus paralyžiuojančia „Novičiok“ medžiaga.

Натяжные потолки
Гарантия 25 лет
Бесплатный замер
Монтаж без пыли
Доверьте ваш потолок профессионалам
asteila.com, +370-636-96714.

Подробнее

Trečiadienį socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbtame pranešime A. Navalnas teigia, kad jis tikriausiai beveik visiškai atgavo sveikatą ir atėjo laikas jam sugrįžti į Rusiją.

„Aš išgyvenau. Ir dabar Putinas (Rusijos prezidentas), kuris davė įsakymą dėl mano nužudymo, liepia savo tarnams daryti viską, kad aš nesugrįžčiau“, – rašė A. Navalnas ir pridūrė, kad užsisakė „Pobeda“ oro linijų skrydį į Rusiją sausio 17 d.


ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта