Kviečiame į Gimtadienio pikniką
Lietuva ir Baltijos šalys 04 08 2020 482 peržiūros

Kviečiame į Gimtadienio pikniką

Artėja didžiausias renginys – Visagino miesto 45-asis gimtadienis. Jau treti metai tęsiame tradiciją susitikti prie bendro stalo ir paiškylauti. Tai bendruomeninis suneštinių vaišių stalas su muzikine ir edukacine burgerių gaminimo programomis. Mūsų susitikimą nuostabia muzika praturtins gerai žinoma visaginiečių country-rock grupė „Sepa Asorti“, o burgerius gaminti mokins buvęs visaginietis, o dabar jau garsus virtuvės šefas – Ruslanas Bolgovas.

Tad kviečiame visus visaginiečius, draugus, šeimas ir miesto svečius padovanoti vieni kitiems skanų netikėtumą. Susirinkime ir pasveikinkime mūsų miestą su gimtadieniu. Paiškylaukime kartu, padovanokime kuo daugiau vienas kitam nepakartojamų šypsenų ir šiltų palinkėjimų.

Susitinkame rugpjūčio 8 d. 14.00–16.00  val. Visagino rekreacijos paslaugų centro stovyklavietėje (Parko g. 14 A).

Aprangos kodas: patogus iškylauti.

Visagino savivaldybės administracijos informacija

Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių
Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių

Pasak Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento atstovės Gintarės Kitovės, papildomos saugumo priemonės Lietuvos pašte įvedamos nuo spalio 26-osios. Kol kas jos galios iki lapkričio 9 dienos

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта