Kviečiame aktyviau naudotis el. paslaugomis
Visagine 28 07 2022 652 peržiūros

Kviečiame aktyviau naudotis el. paslaugomis

Informacinių technologijų naudojimo galimybės viešųjų paslaugų teikimo srityje šiandien išties didelės, todėl vis daugiau viešųjų paslaugų teikiama elektroniniu būdu.
Vidaus reikalų ministerijos projekto „Centralizuotas savivaldybių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę“ metu į elektroninę erdvę perkeltos Lietuvos savivaldybių institucijose teikiamos paslaugos. Savivaldybių gyventojai gali paprastai ir greitai gauti reikiamas paslaugas: paslaugos piliečiams teikiamos greičiau, kokybiškiau, jos tampa lengviau prieinamos, mažėja administracinė našta, sumažėja paslaugos teikimui ir gavimui skiriamas laikas, klaidų tikimybė bei finansinės išlaidos.

Visagino savivaldybės administracijos teikiamas elektronines paslaugas galite užsisakyti elektroninių valdžios vartų portale www.epaslaugos.lt.
Nuoroda į Visagino savivaldybės administracijos teikiamų elektroninių paslaugų sąrašą.

Žingsniai, kaip gauti el. paslaugą:

- Apsilankykite Elektroninių valdžios vartų portale adresu www.epaslaugos.lt

- Į paieškos laukelį įveskite norimos užsisakyti paslaugos pavadinimo pradžią ir pasirinkite automatiškai pasiūlytą reikiamą paslaugą;

- Vykdykite nurodymus priklausomai nuo situacijos (pasirinkite savivaldybę, spauskite mygtuką „Užsakyti“, prisijunkite su el. parašu ar el. bankininkyste, pildykite formą, jei reikia papildomų dokumentų nufotografuokite ar nuskenuokite juos, pasirašykite el. parašu, apmokėkite ir pateikite);

- Laukite paslaugos rezultato numatytu būdu.

- El. paslaugoms gauti būtina turėti galimybę save identifikuoti elektroninėje erdvėje! Tai galima padaryti žemiau išvardintais būdais:

Krovinių pervežimas ir Krovikai
🚩Visagine ir visoje Lietuvoje.
🚩Užnešame ir išnešame didelių gabaritų daiktus.
🚩Išvežame i atlieku aikstele:
🚩statybines atliekas,
🚩senus baldus,
🚩įvairų buitinį metalo laužą ir pan.,
🚩įvairius daiktus ir šiukšles iš butų, garažų, rūsių, sodybų ir sodo sklypų.
☎️+370-628-14441
☎️+370-625-45777

Подробнее

Mobilioju parašu. Nuvykite į savo mobiliojo ryšio operatoriaus („Omnitel“, „Bitė“, „Tele2“, „Teledema“) saloną ir įsigykite SIM kortelę, turinčią mobilaus parašo funkciją.  Įsidėję išduotą SIM kortelę galėsite pasirašyti el. parašu turint vien tik mobilų telefoną. Su mobiliuoju el. parašu galėsite ne tik pasirašyti prašymus paslaugai suteikti, bet ir jungtis praktiškai į visų Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemas (nebereikės turėti ir nešiotis slaptažodžių kortelės ar slaptažodžio generatoriaus).

Asmens tapatybės kortele. Nuo 2009 metų Lietuvos Respublikos piliečiams išduodamos lustinės asmens tapatybės kortelės su elektroniniu parašu. Jei Jūsų asmens tapatybės kortelė išduota iki 2009 metų, naują asmens tapatybės kortelę galite užsisakyti artimiausioje Migracijos tarnyboje (http://www.migracija.lt). Daugiau informacijos adresu http://www.eid.lt.

USB laikmena. VĮ „Registrų Centras“ ir UAB „Skaitmeninio Sertifikavimo Centras“ išduoda el. parašus lustinėse kortelėse ir saugiose USB laikmenose. Daugiau informacijos rasite: VĮ „Registrų Centras“ – http://www.elektroninis.lt UAB „Skaitmeninio Sertifikavimo Centras“  – http://www.ssc.lt.

 

Visagino savivaldybės administracijos informacija

 

Teisinių paslaugų tarnyba Visagine
Teisinių paslaugų tarnyba Visagine

Teisinės paslaugos įvairiais klausimais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта