Laisvę kuriame kartu: Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Visagine
Visagine 11 03 2022 825 peržiūros

Laisvę kuriame kartu: Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Visagine

Prieš tris dešimtmečius laisvė buvo prabanga, o dabar ji virto savaime suprantama duotybe. Tačiau, kai laisvę turi, nepaisant to, kad tai prigimtinė teisė, svarbu nepamiršti jos puoselėti ir ginti. Apie tai primena skaudūs įvykiai Ukrainoje. Šiemet minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną mes ne tik džiaugsimės už Lietuvą, bet išreikšime solidarumą su Ukraina ir jos žmonėmis, nuoširdžiai tikėdami jų pergale kovoje už laisvę.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, 2022 m. kovo 11 d., renginių programa Visagine:

14.00 val. –  Parodos „Lietuvą kūrėme kartuatidarymas (VKC „Draugystė, Parko g. 7).

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto paroda „Lietuvą kūrėme kartusupažindina su Lietuvos tautinių ir etninių bendruomenių vaidmeniu kuriant Lietuvos valstybę, ginant Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Paroda veiks iki balandžio 11 d.

 

17.30 val. Šv. Mišios (Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčia, Santarvės g. 1)

19.00 val. Loretos Sungailienės ir Lietuvos trombonų projekto koncertas „Trombonai ir folkdžiazas” (Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčia, Santarvės g. 1)*

Tai unikalus muzikinis projektas, kurį pristato profesionaliųtrombonininkų ansamblis, perkusininkas Artūras Maniušis ir liaudiesdainų atlikėja, etnomuzikologė Loreta Sungailienė. Šis projektas – dar vienas šiuolaikinis žvilgsnis į folklorą ir kartu – naujas puslapis Lietuvos trombonų bei Lietuvos džiazo muzikos istorijoje. Programoje skambės originalios kompozicijos, kuriose susipina folk, jazz, fusion, funky ir kiti muzikos stiliai bei spalvos.

*Taip pat vyks tiesioginė koncerto transliacija internetu ir aikštelėje prie parduotuvės LIDL.

19.00 - 23.00 val. Meninė lazerių ir šviesų instaliacija „Kartu“ (Santarvės aikštė)

Сантехнические работы: установка, ремонт смесителей, сливов в кухне, ванной комнате.
Сборка мебели.
+370-656-06031

Подробнее

Iki kovo 31 d. Visagino moksleivių piešinių paroda „Čia – Lietuva” (VKC „Sedulina“,Vilties g. 5)

Parodoje išvysite 5 Visagino mokyklų moksleivių piešinius, vaizduojančius Lietuvą vaikų akimis.

  

Visi renginiai nemokami. Renginiuose uždarose erdvėse būtina dėvėti respiratorius.Viešinimo tikslais renginių metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos programą Visagine iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

 

Visagino kultūros centras

 

Teisinių paslaugų tarnyba Visagine
Teisinių paslaugų tarnyba Visagine

Teisinės paslaugos įvairiais klausimais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта