Laisvų žmonių muzika festivalyje „Visagino country“!
Visagine 19 08 2022 875 peržiūros

Laisvų žmonių muzika festivalyje „Visagino country“!

Kasmet rugpjūčio dangų nušviečia meteorų lietus. Įspūdingas gamtos reiškinys nepalieka abejingų – dangus atveria savo grožį, o krintančios „žvaigždės“ romantikus paverčia mažais vaikais.

Yra ir kitas įstabus rugpjūčio reiškinys - tai „Visagino country“ festivalis, kasmet sutraukiantis po savo svetinga padange kantri muzikos žvaigždes iš viso pasaulio ir Lietuvos. Šiais metais festivalio scenoje spindės: „Old Johny‘s Crew“ (Vokietija), „Ramblin boots“ (Olandija), Jake Lindholm (Švedija), Virgis Stakėnas (Lietuva), Arthur Stulien ir „The Stage Men” (Norvegija), Danny Kensy (JAV), Liane Edwards  ir „The Dust Raisers“ (JAV/Prancūzija), „Julijos Ritčik Trio“ (Lietuva), „Elektra Band“ (Lietuva), „Midnight Special“ (Lietuva), Deina Kučinskaitė (Lietuva) ir kt.

Kviečiame nedvejoti ir užsitikrinti savo dalyvavimą šioje muzikos šventėje įsigyjat bilietus iš anksto. Festivalio dalyviai jau derina savo instrumentus ir ruošiasi suteikti daug malonių,  įsimintinų akimirkų visiems, kas atvyks į šią įspūdingą šventę. Čia, po žvaigžėtu rugpjūčio dangumi, susitinka ir šėlsta seni draugai, kantri fanai, geros muzikos gerbėjai ir atlikėjai.

Daugiau apie dalyvius ir kitos informacijos rasite www.visaginocountry.lt

Iki susitikimo rugpjūčio 19 ir 20 dienomis festivalyje „Visagino country 2022“!

 

Visaginocountry.lt informacija

 

Teisinių paslaugų tarnyba Visagine
Teisinių paslaugų tarnyba Visagine

Teisinės paslaugos įvairiais klausimais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта