Lapkričio 9-11 dienų policijos suvestinė
Įvykiai ir kriminalas 13 11 2018 1089 peržiūros

Lapkričio 9-11 dienų policijos suvestinė

Lapkričio 9 d.  apie 19.13 val. savo namuose buvo rastas vyro (g. 1957 m.) gyv. Visagine Statybininkų g. kūnas irimo stadijoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 10 d. apie 11.10 val. namuose žodinio konflikto metu vyras (nustatytas 2,44 prom. girtumas) (g. 1968 m.) Visagine Sedulinos al., sudavė kelis kartus žmonai į veido ir pilvo sritį, taip sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Lapkričio 10 d.  apie 04.00 val. konflikto metu namuose, vyras (nustatytas 2,14 prom. girtumas) (g. 1977 m.) gyv. Visagine, Taikos pr. smurtavo moters (g. 1978 m.) gyv. Visagine, Taikos pr. atžvilgiu, dėl ko buvo sukeltas fizinis skausmas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

news.tts.lt

VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centras kviečia skiepytis nuo gripo ir COVID-19
VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centras kviečia skiepytis nuo gripo ir COVID-19

VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centras praneša, kad nepaisant prasidėjusio šaltojo sezono, nuo gripo dar ne vėlu pasiskiepyti

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта