Lietuviai Bankoke rado paprastą būdą pralobti
Įvykiai ir kriminalas 18 10 2013 1659 peržiūros

Lietuviai Bankoke rado paprastą būdą pralobti

Tailande sulaikyti bankomatus švarinę lietuviai. Patajoje (Tailandas) sulaikė keturis lietuvius, įtariamus su padirbtomis banko kortelėmis pasiėmusius iš bankomatų 5 mln. Tailando batų (408,4 tūkst. Lt).:::

Kaip informuoja thaivisa.com, sulaikytieji – Raimondas Visulis (19 m.), Gintaras Kapošius (21 m.), Paulius Raskauskas (19 m.) ir Julius Petraška (19 m) (transkribuojant vardai ir pavardės gali būti parašyti netiksliai – DELFI). Policija konfiskavo bankomatų kodų dešifravimo aparatą ir 450 padirbtų banko kortelių. Policija gavo skundą, kad Siamo komercinis bankas Patajoje dėl vagysčių iš automatų prarado didelę sumą pinigų. Teisėsaugininkai pradėjo tyrimą.

Spalio 12 d. policija gavo žinių, kad prie „Good Inn“ viešbučio pastebėti įtartinai besielgiantys keturi lietuviai. Šiuos asmenis sulaikė. Vėliau jie prisipažino, kad nusiiminėjo iš bankomatų pinigų padirbtomis banko kortelėmis, o reikiamą įrangą gavo iš vokiečių tautybės asmens manais už 5 proc. pavogtų iš bankomatų pinigų. Įtariamieji pasakojo dažnai skrisdavę į Bankoką, kiek palaukdavę, o paskui grįždavę į Patają ir vėl tęsdavę savo veiklą. Policija ieško daugiau su keturiais sulaikytaisiais susijusių įtariamųjų.

СТЕНД РАЗВАЛ-СХОЖДЕНИЕ.
РЕМОНТ ПОДВЕСКИ.
Тел. 8 658 00414, Евгений.

Подробнее

delfi.lt

Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą
Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą

Socialdemokratai ragina į problemą žvelgti plačiau

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта