„Lietuvos pašto“ atstovė
Lietuva ir Baltijos šalys 12 02 2020 874 peržiūros

„Lietuvos pašto“ atstovė

„Lietuvos pašto“ Korporatyvinių reikalų departamento komunikacijos projektų vadovė Aušra Kurtkutė sako, kad iki galutinio Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimo trūksta 55 laiškininkų išvykimo į regionus.

„Dar 85 laiškininkai išvyko į savo regionus, čia buvo sausio 28 dieną. Vasario 25 dieną dar 55 – paskutiniai (...) – ir bus 100 proc. padengimas“, – Eltai teigė ji.

Pasak „Lietuvos pašto“ atstovės, vyresniems žmonėms, gyvenantiems Lietuvos rajonų kaimiškose vietovėse, reikia laiko priprasti prie diegiamų naujovių.

„Kadangi šitas projektas yra įgyvendinamas būtent kaimo vietovėse, tai ten gyvena jau vyresni žmonės, kuriems (...) prie naujovės reikia priprasti, jie jos bijo, nerimauja, kaip kas bus. Kai pamažu pripranta, tai nėra per dieną ar dvi, tai užtrunka ir mėnesį, ir du kartais“, – tikino A. Kurtkutė.

„Sunkiausias etapas – pagyvenusius žmones nuraminti, kad pašto paslaugas jie gaus kaip gavę“, – pridūrė „Lietuvos pašto“ atstovė.

Savo ruožtu „Lietuvos pašto“ Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė Eltai teigė, kad, įgyvendinus mobilaus laiškininko projektą, kaimiškų vietovių paštai yra pertvarkomi, miesto paštai lieka nepakitę.

„Įvedus mobilaus laiškininko pašto paslaugų tiekimo modelį, 1 metus vyks pereinamasis laikotarpis, kad gyventojai priprastų prie pokyčių: be mobilaus laiškininko, jų miestelyje veiks ir įprastas paštas. Tiesa, jis dirbs trumpiau, jo patalpose tam tikromis valandomis lauks mobilus laiškininkas, kuris suteiks visas pašto paslaugas“, – sakė ji.

ELTA primena, kad iki vasario pabaigos planuojama, jog mobilus laiškininkas veiks visų Lietuvos rajonų kaimiškose vietovėse.


ELTA

Gamybos įmonė siūlo darbą
Gamybos įmonė siūlo darbą

Įmonė ieško buhalterės ir pardavimo vadovo/marketingo specialisto

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта