Lietuvos verslo konfederacija pritaria G. Nausėdos siūlymui laikinai mažinti GPM
Lietuva ir Baltijos šalys 07 05 2020 117 peržiūros

Lietuvos verslo konfederacija pritaria G. Nausėdos siūlymui laikinai mažinti GPM

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) sako pritarianti šalies prezidento Gitano Nausėdos siūlymui laikinai sumažinti gyventojų pajamų mokestį (GPM).

Pasak LVK, toks sprendimas ne tik leistų darbuotojams daugiau uždirbti bei potencialiai padidintų vartojimą, kuris skatintų šalies ekonominį atsigavimą, tačiau taip pat amortizuotų šiomis dienomis labai aktualų algos nedidėjimo klausimą.

„Sumažinimas iš tikrųjų duotų greitą efektą ir nuo įstatymo įsigaliojimo dienos iš karto galėtų palikti daugiau pinigų žmogaus kišenėje. Papildomi pinigai patektų į finansiškai aktyvių žmonių sąskaitas, kurie yra veiklūs, dirba ir uždirba. O padidėję asmeniniai finansai būtų protingai išleisti papildomoms reikmėms, kurios palaipsniui keltų šalies ekonomikos lygį“, – pranešime sako LVK prezidentas Valdas Sutkus.

Anot V. Sutkaus, tokia iniciatyva kaip laikinas GPM sumažinimas, ženkliai pagerintų dirbančiųjų nuotaikas, nes pastaruoju metu jos yra labai niūrios dėl dažnai regimų neigiamų ekonomistų prognozių.

Finansų ministras Vilius Šapoka antradienį sakė atsargiai žiūrintis į šį prezidento siūlymą. Tuo metu Eltos kalbinti ekonomistai anksčiau sakė palankiai vertinantys siūlymą per krizę sumažinti GPM.

Darbas Vokietijoje,

UAB „ARGO“ ieško darbininkų statinių, patalpų griovimo darbams Vokietijoje. Atlyginimas nuo 1500 eur., su tendencija didėti.
Tel. 8-681-76762

Подробнее

Europos Komisijos (EK) trečiadienį paskelbtomis atnaujintomis trumpojo laikotarpio makroekonominėmis prognozėmis numatoma, kad šiais metais dėl COVID-19 pandemijos Lietuvos ekonomika trauksis, o 2021 metais atsigaus. Komisijos nuomone, šalies bendrasis vidaus produktas (BVP) 2020 metais sumažės 7,9 proc., o 2021 metais išaugs 7,4 proc.

ELTA

Gamybos įmonė siūlo darbą
Gamybos įmonė siūlo darbą

Įmonė ieško buhalterės ir pardavimo vadovo/marketingo specialisto

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта