Maskva: įvesdama sankcijas, JAV „žaidžia su ugnimi“
Pasaulyje 03 03 2021 260 peržiūros

Maskva: įvesdama sankcijas, JAV „žaidžia su ugnimi“

Rusija trečiadienį perspėjo „duosianti atkirtį agresijai“ po to, kai Jungtinės Valstijos įvedė sankcijas su Kremliumi siejamiems pareigūnams dėl opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno apnuodijimo.

Antradienį Vašingtonas kartu su ES įvedė sankcijas Rusijai, Jungtinių Valstijų žvalgybai padarius išvadą, kad Kremlius suorganizavo suimto opozicionieriaus A. Navalno apnuodijimą rugpjūtį.

„Mes ir toliau sistemiškai ir tvirtai ginsime savo nacionalinius interesus ir duosime atkirtį agresijai“, – sakė Rusijos Užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova, pridurdama, kad Maskva reaguos „veidrodiniu principu, tačiau nebūtinai simetriškai“.

Ji apkaltino Jungtines Valstijas „bandant kurti išorės priešo įvaizdį“ ir taip neva siekiant atitraukti dėmesį nuo šalies vidaus problemų.

„Raginame savo kolegas nežaisti su ugnimi“, – pranešime pareiškė M. Zacharova.

Tikslinė sankcijos rodo griežtesnę prezidento Joe Bideno politiką ir yra įtraukiamos į daugybės kitų apribojimų sąrašą, kuriuos ES ir JAV yra įvedusios Rusijai nuo 2014 m., kai Rusija aneksavo Krymą.


AFP-ELTA

UAB „Eldermonta“ vykdys apšvietimo modernizavimo darbus pėsčiųjų perėjose
UAB „Eldermonta“ vykdys apšvietimo modernizavimo darbus pėsčiųjų perėjose

Informuojame gyventojus, jog šiuo metu UAB „Eldermonta“, laimėjusi viešąjį pirkimą įgyvendinti priemonę iš programos „Darnaus judumo priemonių diegimas“, vykdo apšvietimo modernizavimo prie pėsčiųjų perėjų darbus žemėlapyje pažymėtuose vietose

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта