Maskvos teismas pripažino A. Navalno politines organizacijas ekstremistinėmis
Pasaulyje 10 06 2021 129 peržiūros

Maskvos teismas pripažino A. Navalno politines organizacijas ekstremistinėmis

Maskvos teismas trečiadienį įkaltinto Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno vadovaujamas politines organizacijas pripažino ekstremistinėmis, uždraudė jų veiklą, o jų personalui dabar gali grėsti baudžiamoji atsakomybė.

„Buvo nustatyta, kad šios organizacijos ne tik skleidžia informaciją, kuri kursto neapykantą ir priešiškumą valdžios pareigūnams, bet ir atlieka ekstremistinius veiksmus“, – šalia teismo sakė prokurorų atstovas Aleksejus Žafiarovas.

Po 12 valandų trukusio teismo posėdžio išplatintame Maskvos miesto teismo pranešime sakoma, kad A. Navalno regioninių biurų tinklas ir kovos su korupcija organizacija yra uždraudžiami, o draudimas įsigalioja nedelsiant.

A. Navalno Kovos su korupcija fondas (FBK) pastaraisiais metais spaudė Kremlių savo tyrimais apie plataus masto korupciją politikos elito tarpe. Šie tyrimai dažnai įkvėpdavo masinius protestus.

Магазин "TECHasas" предлагает огромный выбор бытовой техники и электроники, в том числе:
- Стационарные компьютеры и ноутбуки;
- Компьютерная периферия;
- Телевизоры и аудио;
- Крупная и малая бытовая техника для кухни и вашего дома;
- Маленькие морозильные и холодильные камеры

Наш адрес: 31103 Visaginas, Kosmoso g. 28
Понедельник — Пятница с 9:00 до 18:00
Суббота с 9:00 до 14:00
Телефон: 8 612 50 385

Подробнее

Tuo tarpu jo regioninių biurų tinklas ragino rinkėjus balsuoti už tuos kandidatus savo regione, kurie turi didžiausias galimybes laimėti rinkimuose prieš Kremliui palankius kandidatus.

A. Navalno organizacijos advokatai teigia skųsiantys tokį teismo sprendimą, o pats A. Navalnas pareiškė, kad „mes neatsitrauksime nuo savo tikslų ir idealų. Tai yra mūsų šalis, kitos mes neturime.“


AFP-ELTA

Pasienyje su Baltarusija sulaikyti dar 58 neteisėti migrantai
Pasienyje su Baltarusija sulaikyti dar 58 neteisėti migrantai

Visi jie Lietuvoje pasiprašė prieglobsčio, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта