„Metų šeima 2018“ išrinkti visaginiečiai
Visaginas ir visaginiečiai 20 05 2018 3204 peržiūros

„Metų šeima 2018“ išrinkti visaginiečiai

Šeštadienį Vilniuje, šventėje „Mes už šeimą!“ paskelbta „Metų šeima 2018“. Tai 1 berniuką ir 3 mergaites auginantys Drus iš Visagino

Kaip Eltai sakė Tarptautinę šeimų dieną eiseną „MES už šeimą!“ organizavusi Daugiavaikių šeimų asociacijos vadovė Jurgita Pocienė, Airida ir Sergejus Drus yra labai gražus pavyzdys, kaip sugyventi ir augti kartu, rasti laiko vienas kitam, taip pat lavinti, ugdyti vaikus.

„Metų šeimai“ įteiktas 500 eurų prizas, tačiau ne tik rinkimuose dalyvavusios, daugiausiai simpatijų pelniusios šeimos, bet ir visi, atvykusieji į šventę, gavo dovanų.

Kaip skelbė ELTA, feisbuke balsavusieji už metų šeimą į finalą išrinko tris šeimas - vieną - iš Panevėžio ir dvi - iš Visagino.

Daugiausiai internautų simpatijų sulaukusi visaginiečių Žukauskų šeima sakė, kad vien meilės neužtenka, šeimoje reikia ir didelės draugystės.

„Mūsų draugiškoje šeimoje 7 nariai: tėvelis Mindaugas, mama Jelena, dvynukai Lukas ir Tomas (9 metai), dukros Violeta (7 metai) ir Anastasija (5 metai) ir pats mažiausias Dominykas (9 mėnesiai). Dar su mumis gyvena šuniukas Tori, katinas Tigran, jūsų kiaulytė Pasaka ir auksinė žuvelė. Problemas, kurios iškyla, sprendžiame kartu kalbėdami. Mūsų karalystėje kiekvienas turi savo vaidmenį, kiekvienas atlieka savo garbingas pareigas. Tikra laimė, kad šeimoje karaliauja taika ir ramybė“, - prisistatė Žukauskai.

Antrą vietą pagal internautų balsus pelnė „Metų šeimos“ titulą pelniusi Drus šeima iš Visagino.

Drus vaikai Vincas, Zigminta ir Volungė aktyvūs ne tik mokykloje, bet ir po mokyklos, lanko sporto mokyklą, muzikos mokyklą, baletą. Mažoji Vasara mokyklos duris pravers šį rugsėjį. 

Mama Airida, be darbo ir vaikų tvarkaraščių derinimo, eina į visokius susirinkimus ir kartais namo grįžta vėlai. Tėtis Sergejus yra tas asmuo, kuris sujungia šeimą, kad visi, užsisukę veiklų karuselėje, rastų laiko pabūti kartu. 

Vasarą Drus sėda ant dviračių ir traukia prie ežero. O žiemą ima pačiūžas ar įsikinko į rogutes.

Internautų sprendimu, garbinga trečioji vieta atiteko Koganams iš Panevėžio, kurie augina 4 sūnus: Darijų (12 m.), Dovyda (10 m.), Deimantą (4 m.) ir Džiugutį (3 m.). Vaikai dar turi didelį brolį Miglių iš tėvelio pirmos santuokos, kuriam 18 metų.

„Esame šeima lyg vienas didelis kumštis, pilni veiklos, užsiėmimų, mokame džiaugtis mažomis smulkmenomis. Visus 13 metų nesame atostogavę vieni, nė viena šventė nėra švenčiama be šių mažų žirniukų. Be vaikučių su tėveliu esame ištrūkę tik vienai parai. Vaikučiai turi didelių svajonių ir jų atkakliai siekia. Vyresnieji lanko dziudo, dramą, vyriausiasis groja elektrine gitara. Vyresnysis svajoja užaugęs būti širdies daktaru“, - taip prisistatė internautų simpatijų sulaukusi šeima.

Koganų Dovydas nori būti žinomu aktoriumi, na, o mažyliai - dar savame mažame pasaulyje.

Renkant „Metų šeimą“ atsižvelgta, kiek šeimoje auga vaikų, šeimos sugebėjimas ne tik išgyventi, bet ir gyventi - atrasti džiaugsmo ir vertybių šeimoje, jos narių aktyvumas visuomeninėje veikloje, gebėjimas kurti gėrį ne tik savo šeimoje, bet ir už jos ribų, šeimos darna.

ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта