„Microsoft“ ketina įsigyti socialinį tinklą „TikTok“
IT naujenos 03 08 2020 516 peržiūros

„Microsoft“ ketina įsigyti socialinį tinklą „TikTok“

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ derasi dėl socialinio tinklo „TikTok“, kurį valdo Kinijos bendrovė, įsigijimo. „Microsoft“ taip pat patvirtino, kad įmonės generalinis direktorius Satya Nadella tiesiogiai kalbėjosi su JAV prezidentu Donaldu Trumpu apie „TikTok“ keliamą grėsmę JAV nacionaliniam saugumui.

„Microsoft“ tikisi užbaigti susitarimą dėl „TikTok“ veiklos JAV, Kanadoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje įsigijimo iki rugsėjo 15 d. Bendrovės teigimu, prie susitarimo gali prisijungti ir kiti investuotojai.

„Microsoft“ puikiai supranta prezidento nerimo svarbą“, – sakoma „Microsoft“ pranešime. JAV prezidentas teigia, kad „TikTok“ galimai perduoda vartotojų informaciją Pekinui.

„Microsoft“ tikino, kad vartotojų duomenys būtų saugomi JAV. Bendrovė esą į programėlę įtrauktų „pasaulinės klasės saugumo ir privatumo užtikrinimą“.

ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦИОНЕРОВ.
Комплекс услуг: Диагностика, опрессовка, ремонт, заправка.
+37065775741 Андрей

Подробнее

Tiesa, „Microsoft“ kol kas negarantuoja, kad susitarimas su kinų bendrove dėl įsigijimo bus pasiektas.


ELTA-DPA

Laisvų žmonių muzika festivalyje „Visagino country“!
Laisvų žmonių muzika festivalyje „Visagino country“!

Po žvaigžėtu rugpjūčio dangumi, susitinka ir šėlsta seni draugai, kantri fanai, geros muzikos gerbėjai ir atlikėjai

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта