Nuo koronaviruso mirusių ir juo užsikrėtusių žmonių skaičius Kinijoje staigiai šovė į viršų
Pasaulyje 13 02 2020 167 peržiūros

Nuo koronaviruso mirusių ir juo užsikrėtusių žmonių skaičius Kinijoje staigiai šovė į viršų

Nuo koronaviruso mirusių žmonių skaičius Kinijos Hubėjaus provincijoje, palyginti su ankstesne para, daugiau nei padvigubėjo. Naujų infekcijų skaičius išaugo kone 10 kartų.

Žinybų duomenimis, Hubėjuje užregistruoti 242 nauji mirties atvejai, o bendras mirusiųjų skaičius provincijoje nuo epidemijos pradžios pasiekė 1 310.

Naujų infekcijų padaugėjo 14 840 iki 48 206. Ankstesnę parą Hubėjuje buvo pranešta apie 97 mirusiuosius ir 1 638 naujus ligos atvejus.

Šalies mastu ketvirtadienį kol kas nėra naujų duomenų apie viruso plitimą.

Hubėjaus provincijos Sveikatos komisija pranešė, kad duomenys dėl viruso diagnozės buvo „pataisyti“. Dabar esą taikoma nauja klasifikacija. Nuo ketvirtadienio į patvirtintų diagnozių suvestinę įvedami ir „klinikinės diagnozės“ atvejai.

Изготовление и установка деревянных входных и внутренних дверей по размерам заказчика. Все виды строительных работ. Тел. 8-621-44576

Подробнее

Laikraštis „China Daily“, remdamasis kinų ekspertais, rašo, kad medikai dabar gali nustatyti oficialią diagnozę, kuri remiasi tokių veiksnių, kaip plaučių nuotraukos, fizinė būklė ir epidemiologinė priešistorė, kombinacija. Iki šiol buvo galimas tik nukleino rūgšties tyrimas, tačiau jis daugelį akivaizdžių susirgimų atpažindavo tik po trijų ar keturių testų.

Apskritai ekspertai spėja, kad tikrieji skaičiai yra daug didesni.

ELTA

NVSC: sergančiųjų gripu daugėja
NVSC: sergančiųjų gripu daugėja

Per šį gripo sezoną dėl gripo ir jo sukeltų komplikacijų mirė 5 asmenys

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта