„Omniva LT“ perspėja: sukčiai naudojasi įmonės vardu
Įvykiai ir kriminalas 25 11 2021 472 peržiūros

„Omniva LT“ perspėja: sukčiai naudojasi įmonės vardu

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje turinti „Omniva LT“ perspėja šalies gyventojus apie suaktyvėjusius bandymus sukčiauti prisidengiant bendrovės vardu. Įmonė informuoja, kad internetiniai sukčiai bando išvilioti mokėjimo kortelių duomenis siųsdami netikras nuorodas. „Omniva“ prašo būti dėmesingus ir atidžiai vertinti informaciją. Nė vienoje oficialioje įmonės valdomoje svetainėje neprašoma pateikti mokėjimo kortelės duomenų, pabrėžiama pranešime.

Padaugėjus pranešimų apie sukčiavimo atvejus, prisidengiant „Omnivos“ vardu, įmonė įspėja neatidaryti įtartinų nuorodų ir jokiu būdu nevesti asmens bei mokėjimo kortelės duomenų. Dažnu atveju sukčiai apsimeta skelbimų portale parduodamos prekės pirkėjais ir prašo atsiųsti ją per „Omniva“ kurjerį. Tuomet išsiunčia pardavėjui nuorodą į netikrą tinklalapį su forma, kurioje prašoma užpildyti mokėjimo kortelės duomenis. Įmonė atkreipia dėmesį, kad po tam tikro laiko nuorodos būna nebeaktyvios.

Nors sukčių nurodomos interneto svetainės išvaizda yra panaši į oficialias „Omniva“ valdomas svetaines, įmonė informuoja ir perspėja, kad ji neteikia tarpusavio atsiskaitymo paslaugų. Svarbu atkreipti dėmesį, kad įmonei priklauso ne viena interneto svetainė – omniva.lt, mano.omniva.lt, kaledos.omniva.lt, tarptautines.omniva.lt ir kitos, – tačiau nė vienoje iš jų neprašoma pateikti mokėjimo kortelės duomenų.

Krovinių pervežimas Visagine ir visoje Lietuvoje.
Užnešame ir išnešame daiktus, baldus, išvežame statybines ir kitas šiukšles ir t.t.
Tel. 8-628-14441.
Грузовые перевозки по Висагинасу и всей Литве.
Заносим и выносим крупногабаритные вещи, вывозим строительный мусор и т.д. Тел. 8-628-14441

Подробнее

Įmonė teigia, kad, nenorint pakliūti į sukčių pinkles, būtina atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Visų pirma – nuoroda į svetainę. Joje privalo būti visas oficialus interneto svetainės pavadinimas: jei matoma, kad nuorodoje rodoma tik dalis informacijos arba keista panašių žodžių kombinacija, puslapis netikras. Jei prašoma pateikti mokėjimo kortelės duomenis, puslapis taip pat nepriklauso įmonei „Omniva LT“, pabrėžiama pranešime.


ELTA

Kviečiame į nemokamą seminarą
Kviečiame į nemokamą seminarą

Mokymai vyks nuotoliniu būdu Microsoft Teams platformoje

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта