Oro linijos „EasyJet“ nuo birželio 15 d. atnaujina skrydžius
Pasaulyje 21 05 2020 487 peržiūros

Oro linijos „EasyJet“ nuo birželio 15 d. atnaujina skrydžius

Didžiosios Britanijos oro linijų bendrovė „EasyJet“ paskelbė nuo birželio 15 d. atnaujinsianti „nedidelį skaičių skrydžių“. Dėl koronaviruso pandemijos visi bendrovės lėktuvai buvo nutupdyti.

„Bus atnaujintas nedidelis skaičius skrydžių tomis kryptimis, kuriose, kaip manome, yra pakankama keleivių paklausa, užtikrinanti pelningą skraidymą“, – sakoma pigių skrydžių oro linijų bendrovės pranešime.

„Iš pradžių į tvarkaraštį bus įtraukiami vidaus skrydžiai Jungtinėje Karalystėje ir Prancūzijoje. Ateinančiomis savaitėmis bus paskelbta apie kitas kryptis, padidėjus skrydžių paklausai ir sušvelnėjus karantino apribojimams Europoje“, – teigia „EasyJet“.

Kovo pabaigoje „EasyJet“ nutupdė visus savo lėktuvus.

Atnaujinus skrydžius, visi keleiviai ir įgulos nariai lėktuve privalės dėvėti kaukes, o „EasyJet“ esą „aktyviau valys ir dezinfekuos“ savo lėktuvus.

Ремонт компьютеров - телефонов - планшетов - Установка программ - Заправка картриджей - Сервисный центр - Магазин У ДМИТРИЯ

Visaginas, Veteranų g. 2, ТЦ "Domino"
Тел. 8 647 60122

Подробнее

Lėktuvuose taip pat bus suteikiamos dezinfekcinės servetėlės ir dezinfekantai, tačiau nebus tiekiamas maistas.

„Esu labai patenkintas tuo, kad birželio viduryje atnaujinsime skrydžius. Tai yra maži ir atsargiai planuojami žingsniai, kuriais mes palaipsniui atnaujinsime veiklą“, – pranešime teigė „EasyJet“ generalinis direktorius Johanas Lundgrenas.

„EasyJet“ konkurentė „Ryanair“ anksčiau paskelbė nuo liepos atnaujinsianti 40 proc. skrydžių.


AFP-ELTA

Gamybos įmonė siūlo darbą
Gamybos įmonė siūlo darbą

Įmonė ieško buhalterės ir pardavimo vadovo/marketingo specialisto

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта