Pasaulio rekordas: 17-metis lengvuoju lėktuvu apskriejo Žemės rutulį
Įdomu žinoti 25 08 2022 308 peržiūros

Pasaulio rekordas: 17-metis lengvuoju lėktuvu apskriejo Žemės rutulį

17-metis britų kilmės belgas ultralengvuoju lėktuvu apskriejo Žemės rutulį ir pasiekė kelis pasaulio rekordus.

Mackas Rutherfordas trečiadienį nutupdė orlaivį Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Tai buvo paskutinysis jo kelionės etapas.

Vaikinas tapo jauniausiu žmogumi, kuris vienas lėktuvu apskriejo Žemę, patvirtino Gineso rekordų knygos leidykla. Jis yra ir jauniausias asmuo, tokiai kelionei pasirinkęs ultralengvąjį lėktuvą. M. Rutherfordas prieš penkis mėnesius iš Sofijos pakilo Rytų kryptimi ir įveikė daugiau kaip 54 000 km – lydimas tik mažo pliušinio meškiuko.

Kelionėje vaikinui teko susidurti su virtine iššūkių – smėlio audromis Sudane, didžiuliais karščiais Dubajuje, uždarytais oro uostais Indijoje.

Натяжные потолки:
Глянцевые, сатиновые, матовые, фотопечать, двухуровневые.
Большой выбор цветовой гаммы. Большой выбор светильников
Лучшие цены от мировых производителей. Гарантия 25 лет
Вызов замерщика бесплатно
Tel. +370-677-83837 www. Sky7.lt

Подробнее

M. Rutherfordas priklauso tikrai lakūnų dinastijai: jau kelios kartos iki jo skraidė profesionaliai ar bent laisvalaikiu. Vaikino tėvas pagal profesiją yra pilotas, motina – pilotė mėgėja, o jo vyresnioji sesuo Zara prieš kelis mėnesius taip pat apskriejo Žemės rutulį. Būdama 19-os, ji sausį tapo jauniausia moterimi, iki šiol be palydos apskridusi pasaulį.


DPA-ELTA

I. Šimonytė Baltijos karinėje konferencijoje: Ukrainos pergalė – vienintelė Rusijos vykdomo karo baigties galimybė
I. Šimonytė Baltijos karinėje konferencijoje: Ukrainos pergalė – vienintelė Rusijos vykdomo karo baigties galimybė

Šį rytą į konferenciją susirinkusiems dalyviams sveikinimo žodį tarė ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, pažymėjusi, kad Ukrainos pergalė – vienintelė Rusijos vykdomo karo baigties galimybė

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта