Pasitarimas dėl eismo saugumo mieste
Visagine 13 01 2020 247 peržiūros

Pasitarimas dėl eismo saugumo mieste

Sausio 9 d. Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz ir administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas susitiko su Visagino policijos komisariato viršininku Gintaru Mažintu aptarti padažnėjusių eismo įvykių miesto pėsčiųjų perėjose.  Gintaras Mažintas pažadėjo, kad policijos pareigūnai  pagal galimybes suaktyvins patruliavimą pėsčiųjų perėjose  tamsiuoju paros metu. Savivaldybės vadovai informavo, kad planuojama įsigyti didesnio apšvietimo intensyvumo lempų, skirtų problematiškiausioms miesto pėsčiųjų perėjoms. Taip pat primename, kad vyksta projektas  „Visagino gatvių apšvietimo sistemos modernizavimas“, kurio pagrindinis tikslas – padidinti Visagino savivaldybės gatvių apšvietimo sistemos energetinį efektyvumą ir užtikrinti kokybišką gatvių apšvietimą.

Kviečiame visaginiečius būti atsargesniais ir atidesniais eismo dalyviais, ypač tamsiuoju paros metu. Nešiokite tinkamai pritvirtintus atšvaitus, saugokite save bei aplinkinius.


Visagino savivaldybės administracijos informacija

Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos
Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos

 Jose kartu su įvairių teisėsaugos institucijų pareigūnais bei jų augintiniais jėgas išmėgino ir civiliai su savo keturkojais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта